Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Hali!

most értem haza melóból.

Agip: Benzingőz tegnap adott pár olyan prosit. Ugyanis abban a hálózatban dolgozik. Nem is alacsony szinten. 2 kút is tartozik hozzá, és mindkettő EDC elfogadó hely. Egyik 4-esen kifelé a nyírség felé, másik meg másik irányba, jó messze. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hali.

Benzinügyileg ha szólhatok pár szót személyszerint én is a omw-és fuelre esküszöm bár az ára nem a legkedvezőbb de a motornak jobb mint a diszkont kutaknál kapható lötty. Spórolni nem igazán tudok vele merthisz a kocsi amennyivel kevesebbet eszik belőle a literenkénti árkülönbség annyival nagyobb az omw javára.De az biztos hogy az F 16 szereti.

Mackó!

Nyélbe kellene ütni azt a biznicet a metahipermegasuper adalékkal kapcsolatosan és hát ezügyben jó lenne ha összetalálkozódnánk a héten netalán a hétvégén.Írja hogy neked melyik időpont a jó és én ruganyosságomnak köszönhetően alkalmaszkodom.

Ja és megjavult a masinám itthon így mostmár teljes válszélességgel vagyok ...

Link to comment
Megosztás:

óóó... ennek örülök, lehet én is kinézek egy órácskára, de sajnos utána mennem kell tovább! <_<

Na látod, ezért nem megyünk, mert csak kevés ideig lettél volna :rolleyes:

Reméltem, hogy Hobi hazajön eddigre, és akkor talán felvittem volna megmutatni....de sajna nem ért haza

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom,nemakartunk kapkodni,DE....:

Találtam a szomszédunkba szállást egy este borkóstolással 2500 Ft fejenként.Max 14 főt tudnak elhelyezkedni,udvarra 1-kocsi betud állni.

A helyzet a következő:Lekéne fixálni,hogy hétvégén,vagy hétköznap lenne-e jobb,és hogy KB mikor.Ugye lesz a Hegyalja fesztivál,és akármikor lefoglalhatják a szobákat,és csak ugy lenne jó nekünk,ha zök üres,mert akkor van meg a 14 férőhely,de ez is már pótágyasan.Ez azért lenne jó,mert pont a szomszédomban van.

Nyuszi,Te tudod a számom,este 8kor megyek át hozzájuk megnézni,mikor szabadok teljesen,addigra tudni kéne,hogy hétvége,vagy hétköznap.Hétvégéig meg megkéne mondani a konkrét napot is,de pill az még ráér.

Tudom,hogy ez hirtelen jött,de most szállásilag ez a legjobb,faluba nincs több.Bocsi.

A lényeg,hogy este 8ig kéne tudnom,hogy jó -e,vagy ne törjem magam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szerintem ne kezd el a szervezkedést, emrt lehet csak jövő hónap végén lesz belőle valami, perpill nem áll úgy a csapat, hogy indulhassunk. De a hír jó, későbbre, és köszi

Igen,azért kezdtem bele,mert ha jövő hónap végére helyet akarunk,akkor 1 héten belül kell lefoglalni.Azért kérdeztem ilyen hirtelen.

Link to comment
Megosztás:

akkor úgy látom nem csak engem várnak új feladatok...de ugye szeretjük a kihívásokat :rolleyes:

Naná! :P ;)

hogy én azt mennyire utálom :D

Azzal nem volt gond, viszont a gyártás miatt ugrott a holnapi szabim... <_< Még 1, 1.5 óra, míg az első panel ideér. Addig eszek valamit és max Opeles cikkeket írok át. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azzal nem volt gond, viszont a gyártás miatt ugrott a holnapi szabim... :rolleyes: Még 1, 1.5 óra, míg az első panel ideér. Addig eszek valamit és max Opeles cikkeket írok át. ;)

nektek miből áll egy ilyen audit?

AUDItról jut eszembe,most dízel powa van nálam,az octaviával járok ma :D néha kormol <_<

Link to comment
Megosztás:

az meg mi???? :P

Mi van rájött más is az opel izére?Hiába no, lassan átnevelődik a család ;)

milyen opel izé jön rá kire? :D

egyik haverja most meg akarja venni az octaviát,én meg beszélem rá fatert egy superbre :rolleyes:

éjszaka olyan durva vihar volt,hogy csak na...én meg úton voltam. nos hát a világítás és az ablaktörlő szó szerint semmit nem ért,gyakorlatilag megszokásból vezettem.3 letört ág akadályozott utamban,ebből 1 kanyar után volt,így egy satuféknek,és kormányelrántásnak kellett helyt adnom.izgi volt....aztán ebből még kettő....majd amikor már azt hittem,hogy végre nyugodt utam lesz,elémugrott egy őz........szerencsére nem történt baj,de az egy pillanatig tartó őz-tamás szembenézés mintha örökkévalóság lett volna <_<

a 360 fokban villámló égboltról nem is beszélek,komolyan mondom,fostam vezetni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.