Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

És a baba? Lassan esedékes nálluk, nem?

Jól van! Bár a feleségével nem találkoztam. Azt mondta I_S, lehet még alszik. :lol:

mackó nem láttál véletlenül egy hob-298 forgalmi rendszámú sötétzöld opel astra típusú személygépkocsit,egy fiatalemberrel a fedélzetén,melletted kb fél méterre elhaladni,miközben te álltál az útlezárásnál? :lol: :lol:

Hirtelen fel sem tűnt. A metabondoshoz igyekeztem éppen, mert picit csúszásban voltam.

Viszont 3 körül láttuk HOBit nálad! :P

Link to comment
Megosztás:

sztem ezek megmaradnak a költői kérdés szintjén :lol:

Ha meghaltam, hát meghaltam. Nem téma, úgyis mindíg mindent utolsónak tudok meg. De a Zapi tényleg érdekel, mert egyszerűen nem tudom mivel összehozni. :lol: Ha csak a régi vasak iránti rajongásommal nem. Node akkor az a Zapi legyen Zapi, ne ilyen mittudoménmi....

Link to comment
Megosztás:

Ha meghaltam, hát meghaltam. Nem téma, úgyis mindíg mindent utolsónak tudok meg. De a Zapi tényleg érdekel, mert egyszerűen nem tudom mivel összehozni. :lol: Ha csak a régi vasak iránti rajongásommal nem. Node akkor az a Zapi legyen Zapi, ne ilyen mittudoménmi....

Háááááááátymermérnye, csk oan jól hangzott ebben benne volt a gondolat, meg a záporjóska voltmivolta, meg a heppenberger limpenbergere is. ;->

Hát ennek a poénosab oldala, hogy ez egy nagyon kemény ukrán oldal, ha visszafejted, akkor figyelmzetet a google, hogy ez veszélyes oldal :-)

Nyaés emmeg Nyufi emlékére: (hátha ettől megyógyul a lábad) http://www.rk-design2001.de/Bilder/Autos/G...ges/image1.html

Link to comment
Megosztás:

Kösziiiiii, és kösziii mindenkinek.

Kérdésetekre válaszolva fogalmam sincs hogy hoztam össze, már hetek óta fáj, dagadt, és sántítok, de azt hittem elmúlik, mint egy hónapja a másik lábamon. De aztán mégis elmentem dokihoz, amikor már két éjjel fájdalomcsillaíptóval aludtam, és lám kiderült az igazság, csak félve kérdeztem meg magamtól utána, vajon egy hónapja a másik is el volt törve?én meg úgy másztam hegyet?????? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kösziiiiii, és kösziii mindenkinek.

Kérdésetekre válaszolva fogalmam sincs hogy hoztam össze, már hetek óta fáj, dagadt, és sántítok, de azt hittem elmúlik, mint egy hónapja a másik lábamon. De aztán mégis elmentem dokihoz, amikor már két éjjel fájdalomcsillaíptóval aludtam, és lám kiderült az igazság, csak félve kérdeztem meg magamtól utána, vajon egy hónapja a másik is el volt törve?én meg úgy másztam hegyet?????? :lol:

Nyadevégülis hogyan tud eltörni midnkét láb egyszerre? Talán van vmien kálciumhiányod, ami miatt érzékenyebben reagál a lábad a kisebb erőltetésekre is?

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan ellopom adorjant szövegét és Jóóó reggelt Opelesek! :lol:

Mackó, még 1x köszi az olajat,

Nyuszi, vigyázz. a nyúlláb szerencsét hoz, de hamar törik!

Endlos, még mindig nem tudom követni a gondolatmeneted, de egyszer csak felnövök hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan ellopom adorjant szövegét és Jóóó reggelt Opelesek! :lol:

Mackó, még 1x köszi az olajat,

Nyuszi, vigyázz. a nyúlláb szerencsét hoz, de hamar törik!

Endlos, még mindig nem tudom követni a gondolatmeneted, de egyszer csak felnövök hozzá. :lol:

Mire gondolsz, mit nem értesz? A zagyvaságot, vagy az ucsó h.sz.-t? A zagyvaságnak a lényege, hogy kapcsolódik vmihez, és csak hangulatfestő jellege van, nem érteni kell, csak érezni, a másik meg nyelvtanilag asszem elfogadható.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.