Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mély csönd és hallgatás... :D

Egyenlőre van kocsi a hátsóm alatt (és erre a távra tökéletes, mert alig eszik, nem úgy, mint egy V6-os Omega :D ), így nem sietem el a dolgot. És mert amit eddig néztem, az nem nyerte el a tetszésem. Lehet meghülyülök és új autó lesz belőle? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok rég nem látott pajtosok!

Kicsit elvoltam de látom mindenki jól van és itt van.Nem olvasgattam nagyon vissza ezért lehetnek dolgok amikkel nem vagyok tisztában de ezért előre is elnézéseteket kérem.

Velem minden OK az F16-os is megvan várjuk a tavaszt és /ha lesz / a kis opeles összeröffenéseket. Bár ahogy látom ebben még mindig nincs összhang :D

Vagy voltak talik, csak nekem nem szóltatok?????

azt is meg tudom érteni :D

Link to comment
Megosztás:

Helló,úgy néz ki nem megyek Ladányba koncertre,mert másnap dolgozom és úgy meg nem az igazi.(félek nem térek addig magamhoz) :D

Kár :D én pedig ottleszek, minjárt megyek is jegyet venni :D :lol:

majd elmesélem mithagysz ki :D

Amugy hányra mész másnap? :D

Link to comment
Megosztás:

Helló,úgy néz ki nem megyek Ladányba koncertre,mert másnap dolgozom és úgy meg nem az igazi.(félek nem térek addig magamhoz) :D

Akkor gyere pénteken Debrecenbe:

Sok boldog nénnapot minden Hajninak, és Hajnalkának, meg Bebidának is, meg kinek még? Ja Ibolyának is Sanyi kedvéért.

Lujdzibácsi, tudom, én, hogy itt vagy, és lesed a fórumot, csak nem tucc hozzászólni, mert mikor megfogalmaznád a gondolatodat, rögtön előtted ír valaki, és nem tudod felvenni a versenyt az F16oddal :-)

Link to comment
Megosztás:

Amugy hányra mész másnap? :D

Fél 6.Régebben nem okozott ez gondot,akár még buliból is beestem(szó szerint :D ) a munkába.

Mostmár kicsit problémásabb.Azért még agyalok,hátha....

Mehetnék saját kocsival,de akkor nem tudok semmit inni...ááááááááááááá......úgy meg nem az igazi!

Link to comment
Megosztás:

Fél 6.Régebben nem okozott ez gondot,akár még buliból is beestem(szó szerint :D ) a munkába.

Mostmár kicsit problémásabb.Azért még agyalok,hátha....

Mehetnék saját kocsival,de akkor nem tudok semmit inni...ááááááááááááá......úgy meg nem az igazi!

megvan a jegyem :D

kapunyitás 19h, vendég 20h, koncert 21h-tól. fél6 soká lesz ahhoz képest :lol:

/nekem hálisten nincs ilyen gondom, 5perc séta otthonrol :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.