Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Köszönjük a hétvégére kívántjóidőt :D Nekem szükségem is lesz rá mert kocsibabrálást terveztem. VÉGREEE...

Amolyan tavaszi átbogarászás lesz meg némi fegyverzet leszerelés. Victori sport kormány le gyári vissza.

Én is szép hétvégét kivánok mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Hajtás van Pajtás? :D

Már nincs! Vége a hónapnak. :D A holnapi nap állásidő, holnap után pedig éjszaka. Gyakorlatilag van három szabadnapom. Hülye lennék lefeküdni! :D

A hatásokkal pedig tisztában vagyok. Rutinos túlórázó hírében állok. Node este alvás, holnap pedig ébresztőnek egy-két sör, és jól indul a nap. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! az volna a kérdésem, hogy nem tudtok véletlenül Debrecenben, vagy szűk körzetében munkájára igényes karosszériást? én ismerek párat, de azok csak kókányolni tudnak, egy teáskannát se bíznék egyikre se. egyébként küszöbcsere volna esedékes, de nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! az volna a kérdésem, hogy nem tudtok véletlenül Debrecenben, vagy szűk körzetében munkájára igényes karosszériást? én ismerek párat, de azok csak kókányolni tudnak, egy teáskannát se bíznék egyikre se. egyébként küszöbcsere volna esedékes, de nagyon.

Sajnos nekem is sok itteni ksztnissal van rossz tapasztalatom, egymára helyezik a lemezeket, nem szélezik le, így mindig a hátsó kivágott rész tovább korrodál, és ráadásul a kész munka felülete nagyon sok gittelést igényel. Tudnék neked mondani egy srácot, akit szerintem érdemes lenne kipróbálni. Nekem eléggé igényesnek tűnt, bogaras körökben mozog. Azt pedig tudod, hogy ott komoly restaurálások folynak. Egyetlen hátránya, hogy drága. Otthon háznál dolgozik, megadhatom a számát, ha gondolod.

Corsika én is takarítottam, ne tudd meg, milyen jó hatással van a gőztisztító (kacsa) a kárpitelemek réseire, mélyedéseire.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.