Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem tudom ti hogy vagytok vele,de kezdem érezni,hogy ezeken a hűvös reggeleken már nem teljesen ideális a nyárigumi(m). nyilván gumifüggő a dolog,és nekem ez a dunlop sport azért nem álmaim ideálja :lol:

Én sem szeretem az enyéimet, Firestone Firehawk-ok, amik még az előzőről maradtak nyárik. Vhogy olyan pattogósak, kemények. Bár nem igazán tudom milyen lehet egy másik fajta nyári gumi, de én már ültem peresebb gumis Astrában is, és az mégis vhogy kellemesebb volt. Sajna ami jó gumi volt, az téli volt (Kléber), és az autóval együtt ellopták...

Link to comment
Megosztás:

Én sem szeretem az enyéimet, Firestone Firehawk-ok, amik még az előzőről maradtak nyárik. Vhogy olyan pattogósak, kemények. Bár nem igazán tudom milyen lehet egy másik fajta nyári gumi, de én már ültem peresebb gumis Astrában is, és az mégis vhogy kellemesebb volt. Sajna ami jó gumi volt, az téli volt (Kléber), és az autóval együtt ellopták...

nekem is kemény,érzetre... nyilván a futásteljesítmény miatt,hogy sokat lehessen menni vele,no meg biztos ez volt olcsón... :lol:

érződik,pontosabban érződött nyáron,hogy kanyarokban nem a futómű,hanem ez a gumi határozza meg a sebességet... hátha jövő nyárra lesz pénzem vmi frankó toyo vagy yokohamára... igaz ezek 2,esetleg 3 szezont mennek,de azt bolondbiztosan...

téli gumid van? mekkora méretet és márkájút érdemes g astrára tenni?

Link to comment
Megosztás:

nekem is kemény,érzetre... nyilván a futásteljesítmény miatt,hogy sokat lehessen menni vele,no meg biztos ez volt olcsón... :lol:

érződik,pontosabban érződött nyáron,hogy kanyarokban nem a futómű,hanem ez a gumi határozza meg a sebességet... hátha jövő nyárra lesz pénzem vmi frankó toyo vagy yokohamára... igaz ezek 2,esetleg 3 szezont mennek,de azt bolondbiztosan...

téli gumid van? mekkora méretet és márkájút érdemes g astrára tenni?

Téli gumim vmi noname gagyi van, azzal vettem az autót. Viszonylag újak, de k*rva hangosak (Lada Niva feeling), mivel nagyon durva futófelületük van. Az előzőn 195/60 Kléber Krisalp volt. Mondják, hogy érdemes a vékonyabb futófelületet preferálni télen (pl 185/65), de sztem annyit nem számít az a szűk 1 centi még a nagy hóban sem... Nekem nem volt vele problémám, kitűnően ment hóban, aszfalton halk (szinte halkabb volt mint a nyárim!!!), jó a tapadása, meg ugye nem pattogott vele az autó annyira...

Link to comment
Megosztás:

:lol: Ezt most nem értem. Mi mással szokták öblíteni?

Kezdem kapisgálni. Te a tartályosra gondolsz a direkt csapos helyett. Igen, jobb, szerintem.

Mostanában láttam ebből víztakarékos (magyar találmány), beépíthető tartályos öblítőt 25-30-ért. Kis helyet foglal és állítólag elég hatékony.

Dömötörnek hívják, és hza a hatvan útcán veszed, akkor a legolcsóbbb (vmi 2-3000ft)

Link to comment
Megosztás:

Nyugi SzaboT,néha vannak itt olyan magasröptű beszélgetések,hogy azt sem tudni hol vagyunk :lol:

Szal ilyen apróságokon meg se lepődj!

A BTV-re meg ha nincs tipped,nyugtasd meg magad azzal,hogy kitalálsz valamit aminek ez a rövidítése,aztán hidd el jobb lesz,és nem fog idegesíteni :lol: (ui: egyébként én sem tom milyaz)

Link to comment
Megosztás:

Mint már a talin is mondtam neked Laci,sztem legközelebb mikor cseréled az autót akkor a Campo, Frontera és a Monterey típusok közül válassz. :lol: Jó magas építésű legyen elöl-hátul-oldalt rácsokkal és fellépővel esetleg lángszóró ,géppityu,uzi az idegesebb autósok távoltartására! :lol: !

Hallottátok,hogy Olaszliszkán agyonvertek egy autóst ,aki elsodort egy gyereket az utcán.A rokonság pedig a kocsiban ülő gyerekei szeme láttára meglincselte a sofőrt.Az elsodort gyereknek semmi baja sem lett,az ügyről a kisebbségi önkormányzati képviselő nyilatkozott.No comment!

Link to comment
Megosztás:

Srácok, az iwiven könyörtelenül vissazutasítottam mkit aki nem környékbeli, vagy MOTE tag...ha egyzser nem értenek a szép szóból, ha mkit visszajelölnék, nem tudnánk a végén követni.

Eyetértetek?

ha visszautasítottad,akkor már úgyis mindegy :lol: :lol:

egyébként igen

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod akkor vedd át a kezelését, és akkor te döntesz,

írtam mkinek egy levelet felhívtam a fiygelmüket a fórumra és a környékbeli kartársakra, ha akarnak idetalálnak.

nem mondtam ilyet,csak mostmár hiába kérdezel minket,nem lehet változtatni :lol: (HA esetleg a többség mást akart volna)

Gondoltam, hogy tiéd lesz az első válasz a válaszomra! :lol:

haaaaagggyállllllllllllllllllllllllllllll :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.