Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

kinek mi :huh:

meddig vagy ilyenkor bent? :unsure:

Most 10-ig leszek. Amúgy, amíg kész nincs a meló. Mostanság eléggé pörgés van, de hamarosan lesz egy új srác, aki átveszi ezt a melót tőlem. Akkor megint jönnek a láblóbázósfórumozóssemmittevős idők. :lol: Már alig várom...

Link to comment
Megosztás:

Most 10-ig leszek. Amúgy, amíg kész nincs a meló. Mostanság eléggé pörgés van, de hamarosan lesz egy új srác, aki átveszi ezt a melót tőlem. Akkor megint jönnek a láblóbázósfórumozóssemmittevős idők. :huh: Már alig várom...

de most legalább annyi pénzed van,hogy haza se tudod vinni :lol:

dee...szívesen segítek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

apropó! milyen lcd monitort vettél? nézegetem én is,bár nemtom,alig vagyok gép előtt délutánonként,lehet felesleges kiadnom ennyi pénzt rá? :unsure:

Egy Samsung LCD monitort vettem. A típusa most nem ugrik be. 1280x1024-et tud 75Hz-en, 12ms mellett. Nekem nagyon bejött. Ég és föld a régi 17"-os CRT Dell-hez képest. Pedig az sem volt rossz. Pápá vörös szemek és fájó tarkó. Ja, és én még 55-ért vettem. Most már 49-ért is láttam a neten.

Link to comment
Megosztás:

Egy Samsung LCD monitort vettem. A típusa most nem ugrik be. 1280x1024-et tud 75Hz-en, 12ms mellett. Nekem nagyon bejött. Ég és föld a régi 17"-os CRT Dell-hez képest. Pedig az sem volt rossz. Pápá vörös szemek és fájó tarkó. Ja, és én még 55-ért vettem. Most már 49-ért is láttam a neten.

Én 29-ért vettem Compaq-t 19"-ost. A petúfi téren van egy használt PC kereskedő. Mondjuk egy bank, vagy bármilyen cég leselejtezi a régi gépeket, azt egyben teszi, és van köztük, ami még tökéletes, azt ez a cég átveszi, és eladja. Nekemis az a bajom, ohgy nem bírok sokat gép előtt ülni, ezzel prószálom könnyíteni a dolgomat, ha webfejlesztek, vagy felderítek.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ide is elért egy kevéske hó! Nyugatabbra-keletebbre mi a helyzet?

Most mondjam?:unsure: Kb 10 cm,ami reggelre le is fagyott...három kamion aludt az árokban itt nálunk egy szerpentinen,és én tegnap este tíz(munka) után driftórákat adtam egy kollegámnak a cég (rohadt nagy)parkolójában :huh:

A vezetőség meg fentről nézett bennünket hogy milyen hülyék vagyunk :lol:

Ma reggel pedig azt mondta az aksim,hogy ma nem indítja be az autót...pedig má majdnem megvolt,de aztán nyekk lett...

megnyeklett :lol: most töltöm,dolgozni is kell menni valahogy...

Link to comment
Megosztás:

No, Roli, lehet, hogy hamarabb lesz 6 cilinder, mint gondoltam. Most beszéltem egy mesterrel. Azt mondta, hogy vállalja a generált, de ha fúrni kell a motort, akkor nem éri meg vele foglalkozni, mert egy dugattyú 26000 Ft. Néggyel számolva meg már megvan minden sallanggal egy soxelepes. Úgyhogy remélem, elég a gyűrűzés. De ha nem... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

No, Roli, lehet, hogy hamarabb lesz 6 cilinder, mint gondoltam. Most beszéltem egy mesterrel. Azt mondta, hogy vállalja a generált, de ha fúrni kell a motort, akkor nem éri meg vele foglalkozni, mert egy dugattyú 26000 Ft. Néggyel számolva meg már megvan minden sallanggal egy soxelepes. Úgyhogy remélem, elég a gyűrűzés. De ha nem... :unsure:

Gratulálok. Én már nagyon kíváncsi vagyok :-)) De majd kiprószálhatom ugye?

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok. Én már nagyon kíváncsi vagyok :-)) De majd kiprószálhatom ugye?

Endlos,amikor majd lesz egy turbós moci a bullban,és ráköltöttél X összeget(ahol X=nagyonsok pénz) na meg persze rengeteg időt is,akkor ha valaki odamegy hozzád hogy add ide,kipróbálom,mit mondasz? Mert én azt mondom,hogy gyere,elviszlek ahová mondod,bármikor...

Sanyi te tudod milyen ez...Meg Tas-t is hallottad mit mondott :unsure:

A motorról megy annyit,hogy az a 26e az nem is olyan sok...A Lotus omegába egyetlen dugattyú hajtókar és csapszeg nélkül 178e!

De ha mondjuk olyan sokba kerül,akkor abból hamarabb veszel egy C30NE motort...lóval több,6 lyukú,és batár nyomatékos...

Aztán meg rá a 2.6-os DualRam-ja,és ott vagy lóba annyi mint a C30SE gyárilag...Nézd meg Ákos mantáját :huh:

Érdemes hulladék komplett autót venni,amiben még megy az ilyen motor,és akkor mindened meglesz a mantához ha rakod össze...de ezt te tudod..

Link to comment
Megosztás:

...de ezt te tudod..

Igen, de ezt én tudtam. :huh: De azért jól esik a megerősítés. És igen, Tas egy bölcs ember, és teljesen jogos a hozzáállása. A 2.2-t bárkinek (no jó, csak baráti körből) odaadom egy próbakörre, akár tiprásra is (de csak finoman!), ám a 3.0-lal már csak én megyek. Az azért már egy másabb kategória.

Szép napot :unsure:

Önnek is uram!

Link to comment
Megosztás:

Endlos,amikor majd lesz egy turbós moci a bullban,és ráköltöttél X összeget(ahol X=nagyonsok pénz) na meg persze rengeteg időt is,akkor ha valaki odamegy hozzád hogy add ide,kipróbálom,mit mondasz? Mert én azt mondom,hogy gyere,elviszlek ahová mondod,bármikor...

Akiben megbízok, és ismerem, annak oda adom szívesen. Persze beülök mellé. Neked pl. meg Snayinak tutira odadnám, dehát különbözőek vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.