Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
Én biztos nem megyek a kiállításra.

Ebédre már máshova vagyok hivatalos. De ha délutánra összejönnek az emberek igyekszek ott lenni.

Ahha, akkor leadom a drótot, akinek tudom, hogy akkor vasárnap? És ha szombaton mennénk? akkor is hivatalos vagy? Lemondta az ügyfél, áttette jövő hétre. Utána lehetne kis csocsózást összehozni. Ki tud szólni Luiginak, Szabotnak, Mamutnak, és a nagyszerűen véleményező Jankózolinak? Na és akiket kihagytam?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nos akkor május 1. Debrecen város határa-Mikepércsi út 10:00

Jó így?

A pólót ne felejtsétek el magatokkal hozni :lol:

Szia Nyuszi!

Utólag is Boldog Névnapot!

És mi lesz 1 én? Találkozó? Ökörsütés vagy mi a csöcs? Mehetek? Vagy ez csak szűkkörű mint az előző akármi?

Olyan kilátástalan az egész utána meg mindenki csak papol. Na mindegy...

Mi is lesz akkor?

pussz Opelesek.. :sowwy:

Milyen pólót? Már olyan is van?

Lemradtam.

Vagy viszek valami pólót...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a köszöntést.

Soha semmi nem zártkörű.

A kadettklub szervez találkozót, melyre szeretettel várnak minket. Semmi extra rendezvények nem lesznek, csak beszélgetés, bográcsozás, evés ivás.

Az Opel Klub Debrecen hivatalos pólójára gondoltam. Akik a tavaly májusi taliban szervezők voltak azok kaptak.

Akármilyen póló jó amúgy :sowwy: De tőlem lehetsz félmeztelenül is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is kérek polóóóóót :lol:

Lehetne azt is tervezni egy nagyonkirályt, és valami piripézér feltenni Opelfórumra is. :sowwy:

Legutóbbi opeles iwiw bejelentkezésem miatt az iwiw auto oda lépett be, én meg aszittem, a sajáté s egy srác Drén Attiola írt, de végülis nem válaszoltam rosszul, csak úgy, mintha bónekem írt volna személyesen, érdekes helyzet, olvasd el vki. Talival kapcs.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltük most a talin, hogy felmennénk egy "villám" hétvégére bortúrára a hegyekbe valamikor, kivennénk egy házat, és akkor ott a gyerkőcök (már akinek van) is eljátszanának. Így nem egy kempingben kell másokhoz alkalmazkodni. Főzőcskéznénk, kirándulnánk. Kíváncsi lennék azok véleményére akik nem voltak ott, benne lennének-e egy ilyenbe?

Link to comment
Megosztás:

Beszéltük most a talin, hogy felmennénk egy "villám" hétvégére bortúrára a hegyekbe valamikor, kivennénk egy házat, és akkor ott a gyerkőcök (már akinek van) is eljátszanának. Így nem egy kempingben kell másokhoz alkalmazkodni. Főzőcskéznénk, kirándulnánk. Kíváncsi lennék azok véleményére akik nem voltak ott, benne lennének-e egy ilyenbe?

Én ott voltam, de benne lennék, az egésznek az a titka, hogy jó előre meg kellene beszélni. És ugye minnél előbb megyünk, annál olcsóbb, mert ugye szezon előtt vagyunk. Tokajban lehet kenuzni, kajakozni is, aki akar. De ha mackó megint nemjön, akkor én sztrájkból csakazértsem fogok menni |?-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.