Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Abszolút villámtali 2007.07.20.

Pénteken úton Szlovákiába az M1-es autópályán félreálltam egy pihenőbe amikor egy sötétszinű Audi, tetején kék villogóval szirénázott egyet.Siet, gondoltam de pár pillanattal később csörög a telefonom és mit látok a kijelzőn "Kiccsikó".

Épp váltottunk pár szót mert néhánykilóméterrel arrébb tankolni is megálltam.Ott egy szabad kútfej gondoltam s ekkor betolat elém az Audi.Kiszáll belőle a nagyon fess nagyon magas nagyon mosolygós Gyuri pajtásunk.Gyerekek,vasaltnadrág,fehéring nyakkendő rolleyes.gif hihetetlen de mégis csak Ő volt.

Telerakta az Audit és már rohantak is tovább mindenkit üdvözöl általam.

Link to comment
Megosztás:

Abszolút villámtali 2007.07.20.

Pénteken úton Szlovákiába az M1-es autópályán félreálltam egy pihenőbe amikor egy sötétszinű Audi, tetején kék villogóval szirénázott egyet.Siet, gondoltam de pár pillanattal később csörög a telefonom és mit látok a kijelzőn "Kiccsikó".

Épp váltottunk pár szót mert néhánykilóméterrel arrébb tankolni is megálltam.Ott egy szabad kútfej gondoltam s ekkor betolat elém az Audi.Kiszáll belőle a nagyon fess nagyon magas nagyon mosolygós Gyuri pajtásunk.Gyerekek,vasaltnadrág,fehéring nyakkendő rolleyes.gif hihetetlen de mégis csak Ő volt.

Telerakta az Audit és már rohantak is tovább mindenkit üdvözöl általam.

Sziasztok!

Pontosan így volt, jó volt veled ílyen véletlenűl találkozni, a szirénára visszatérve láttam mind két autótokat a parkolóban, menetközben ezért szirénáztam rátok, legközelebb ha nehezen indul a kocsid szólj és azonnal ott vok!!

Link to comment
Megosztás:

Olvasom a fórumot látom Nyuszinak segítség kell.Mivel éppen volt raktáron egy "ügyfélbarát biztosítós "ismerősöm gondoltam összehozom a két csajszit mert kedves barátnőm Rixi is csaj /ki hinné ezzel a névvel mi?/ Szóval elétártam Andi problémáját s Ő szivesen segít neki a bajban ha kell és adott egy névjegykártyát.Na ekkor kezdődött a tali terve Nyuszival, felhívtam és egyeztettünk, bár először árnyékra mozdultam mert rossz címre mentem de aztán mégis összejött a találkozó. Beszélgettünk egy jót és persze átadtam a névjegykártyát is. A legjobb az volt az egészben, hogy Nyuszit megint nevetni láttam. :)

A dolog érdekessége, hogy Rixi is Opel tulaj és isssssszonyatosan jól csocsózik s ha végre lenne egy értelmes tali szivesen eljönne a párjával. B)

Link to comment
Megosztás:

Én is szivesen találkoznék azzal az mberrel, akinek szülőfaluja felkerült kicsin hazánk nem tul elismert de ugyanakkor mégiscsak említésre méltó rekord listás városkái közé.Mégpedig az évszázadban mért legmagasabb nappali hőmérséklet rekordjával. :)

Annális inkább kedvemre való lenne a találkozás Sanyi pajtásunkkal, mert számos közös vonásunk lévén, / a sör a nők és az opel szeretete, hogy csak a legfontosabbakat említsem / igencsak mélyreható és tartalmas beszélgetés várható.Nemutolsó sorban eme találkozóval elérném a csapat villámtalálkozói rekordját is mivel a mai napon sikeres találkozót bonyolítottam le SzaboT pajtival is. Ugyanis munkám a Tiszaparti nagyvárosba szólított s nem hagyhattam ki egy rövidke talit Tomival.Bár megfizettem a fejpénzt de azért jó volt látni annyi hosszú hónap után.

Ha sikerül pénteken összefutnunk akkor elérem az 5. villámtalit negésszen egy hónap alatt s ez szerintem elismerésre méltó.

B)

Na de félre a tréfával!

Remélve hogy nem leszek távolabb mint a megyehatár szivesen résztvennék pizza vagy fagyi evésben feltéve ha nem egy pizzát eszünk,hanem egy -egy pizzát :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Kicsit távoli még a dolog, de a társaságot ismerve azt hiszem nem árt időben elkezdeni a szervezést. Berlinával felvetettük anno, egy bortúra lehetőségét, ha nem is szervezett szüreti mulatságra megyünk, hanem csak úgy mindenképpen jó lenne egy megközelítő időpontot belőni, hogy mki úgy intézhesse, hogy ott lehessen. A családosok nyugodtan tervezzenek gyerkőcökkel is szerintem, majd úgy alakítjuk a napközbeni programot, hogy ők is jól érezzék magukat. És persze annak örülnék, ha minél többen ott lennétek. Mire visszajövök remélem alakul az időpont kérdés

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.