Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Már elnézést, de úgy írtad, hogy akinek nem jó, az szóljon.

Helyszín kéne.

Már elnézést, de mindezidáig egész egyértelmű volt, hogy jeleztétek, ha vki jön...és megvitattuk hol, és mit csináljunk. nem gondoltam volna hogy ezt is le kell írni.De részemről immáron nem felel meg az időpont, mert túlórázok. De javasolj egy helyszínt és menjetek akkor oda. A részletekről meg majd beszámoltok

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ezt a karácsonyi témát már többen felvetettétek, ezért ha tényleg ekkora rá az igény, akkor úgy gondolom a messzebb lakók miatt a szokásos karácsonyi talit, és az évfordulót össze kellene hozni. bár tudom a karácsonyi talihoz ragaszkodtok jobban, nem tudom ki mennyire lesz a családdal elfoglalva.

Amennyiben valaki szeretné megszervezni jelezze, vagy ha rám bízzátok úgyis jó, de akkor időpont javaslatokat várok a vacsira, mert eléggé szabadidőhiányos az életem mostanság(gondolom tapasztaljátok) és akkor igyekszem úgy szervezni, hogy minden meg legyen addigra.

A másik: tervben van egy kis tokaji borozós túra is, hogy a távolabbi tagokkal is együtt töltsünk kis időt. Ezt is jó lenne úgy szervezni, hogy pl:Gyuriék épp a szülőknél legyenek, és akkor Szabot, Szofti, Berlina már a közelből jobban odaér.

Gondolkodjatok ezen.

Link to comment
Megosztás:

Úgy értettem, egy időpont legyen, hiszen nem kell akkor annyit utazgatni.

Tehát vagy karácsonyi, vagy januári évfordulós.Tehát a kérdésem arra irányult volna, hogy a két időpont közül melyiket választjátok. Azért is írtam együtt kellene tartani a kettőt, de ha két külön talit akartok nekem úgyis jó. Csak akkor fixáljunk nagyjából, mert akkor úgy kell terveznem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nekem a karácsonyira a szokásos dec 25. pont jó.

Huhh karácsony körüli ez tényleg. Nekem annyi a gond, hogy függök a családtól, mert együtt megyünk jövünk, ugye anyumék Budán, tesómék kaposváron laknak, éshát így dec 23.-tól 25.ig foglaltak vagyunk. utána meg 27.-28 körül irány Kaposvár a szilveszteri buli.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.