Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Ahogy gondolod, én meg majd igazodom. Legfeljebb nem megyek. :(

24. meló, 25, 26 otthon, 27. meg már megint meló, és a tervek szerint legalább fél évig megint nem megyek haza. Bár, a távolság miatt azt hiszem mostantól inkább csak látogató lennék Debrecenben, mint klubtag. Az "innen"-ből már ki is vettem. Szóval rám ne nagyon számítsatok. Ha nem jó a 25., akkor nyugodtan legyen máskor. :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nekem vagy jó lesz az időpont, amiben sikerül kiegyeznetek, vagy nem. Ne vegyetek egyelőre számításba, mert most a kollégákon, és az anyagon múlik minden, mert biza lehet hogy 25-26 még melózni kell, és délután, ha jól emlékszem. És mivel most táppénzen vagyok, így eleve hátrébb kerül az én kérésem a szabadnapokat illetően.

Szóval javasoljatok időpontot, hogy Nyuszi is tudjon szervezni.

Ja és Tamás is levéshetné ide az ő javaslatát, hogy azt is lássuk. thx.

Link to comment
Megosztás:

Rendben akkor a szokásos karácsonyi tali lefújva

Lehet,hogy butaság, amit most rok, de ha mindenkinek meg lenne együtt a telszáma egY nem túl publikus helyen, (ha még nincs), akkor lehetne ilyen konferenciahivás keretén belül felhivni egymást, amikor eljön az idő. Szentem jó buli lenne.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki saját privát telefonja elég biztos hely? :( Akiét még nem tudod, attól pü-ben elkérheted. ;)

Nekem is húzós a Dec 25. Én is az évfordulós vacsira szavazok januárban.

Mondjuk 25.-én , vagy 26.-án este már szabadok leszünk, mert ugye akáérhova megyünk, ott nem leszünk estig, úgyhogy én majd megeresztek egy telcsisorozatot annak, akinek tudom a számát, bár most problémás, mert a telcsivel együtt eladtam a telcsiszámaimat is, megvan, csak még nem tudam erre a telcsire feltenni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Fiúk! Lányok!

kéne egy villám vagy nagyobb talit tartanunk!

Olyan helyen, ahol jó, és rossz idő esetén sem vagyunk gondban, valamint a közelben kajálni is lehet.

Mit szólnátok egy Malompark-os talihoz?

Ott lehet kint is állni, vagy lent a mélygarázsban, és van kaja is. Meg lehet kötegelőt is kapni, ha szerelni akarunk.

Amolyan mini Lurdy. Csak mozi nincs. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Fiúk! Lányok!

kéne egy villám vagy nagyobb talit tartanunk!

Olyan helyen, ahol jó, és rossz idő esetén sem vagyunk gondban, valamint a közelben kajálni is lehet.

Mit szólnátok egy Malompark-os talihoz?

Ott lehet kint is állni, vagy lent a mélygarázsban, és van kaja is. Meg lehet kötegelőt is kapni, ha szerelni akarunk.

Amolyan mini Lurdy. Csak mozi nincs. :huh:

Ha kész lesz az autóm majd egyszer én is elnézek egy ilyen minitalira, a malompark tökéletes is lenne, a mélygarázs részen az utolsó 1-2 sor úgyis üres sokszor :lol:

Esetleg lehetne gyorsulni is ha van vmi félreeső atombiztos hely :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.