Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor mi lenne, ha matrica, rendszám, és egyéb csere-bere ürügyén taliznánk egyik este?hmm. mondjuk egy kávéra?????Időpont javaslatokat várok!Ha végre egyszer mi ott lennénk teljes létszámban hívnék másokat is....de...amíg alig vagyunk nem akarom, hogy kinevessenek, hogy ez a Nagy opelklub :wub:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mi lenne, ha matrica, rendszám, és egyéb csere-bere ürügyén taliznánk egyik este?hmm. mondjuk egy kávéra?????Időpont javaslatokat várok!Ha végre egyszer mi ott lennénk teljes létszámban hívnék másokat is....de...amíg alig vagyunk nem akarom, hogy kinevessenek, hogy ez a Nagy opelklub :P

és aki nem kávézik? :wub:

viccet félretéve,jó ötlet!

Link to comment
Megosztás:

Én csütörtökön megyek Debrecenbe és ott is alszom, nagyon szívesen találkozom bárkivel, aki szeretné látni az arcom!

Bocsánat ezt utólag javítottam csütörtök helyett SZERDA!

na ez remek hír!

remélem találkozunk,és megismerhetek egy számomra eddig ismeretlen klubtagot,és barátot :wub:

Link to comment
Megosztás:

attól még hogy én kezdeményeztem, nem biztos, hogy másoknak jó...és egyedül nem szeretnék ott ácsorogni.... :wub:

ok, akkor délután riasztok 1-2 embert, hátha eljönnek, mit mondjak mi a menü? biliárd a Royalban?

eddig jók voltak a visszajelzések :P

biliárd részemről mehet,bár elég amatőr vagyok.de lelkes :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.