Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

27.-ére gondoltam, vagy karácsony másnapja 26, mert akkor senki sem mondhatja, hogy azért nem mentem, mert dolgoznom kellett :-DDDDDDDD (Berlina javaslata)

Akár a Bingóban is csaphatnánk egy jó kis billiárdot, nekem lenne kedvem hozzá.

khmm... szori, de délelőtti órákban tuti meló.

Csak, hogy rácáfoljak. Amúgy 3-tól akár lehet is 27-én

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

khmm... szori, de délelőtti órákban tuti meló.

Csak, hogy rácáfoljak. Amúgy 3-tól akár lehet is 27-én

Akkor meg van a kiindulási pontunk. Akinek nem jó, jelezze.

27.-e délután tali a jól fűtött plaza parkolóban? (ha nem lesz hideg, akkor TESCO is lehet talihely, (már csak a hagyományok miatt is) Aztán ha összejöttünk, meglátjuk, kinek van kedve CORA-ba, vagy Bingóba menni.

Link to comment
Megosztás:

Majmolásnak tűnhet,de nem az:

---------------------------------------------------------

Mikulás napi Kadett találka Debrecenben:

---------------------------------------------------------

Megjelenés az összes borsodinak,szabolcsinak,hajdúságinak,és többi keletinek kötelező,a többi klubtagnak erősen ajánlott!!!

Megjelenés mikulás sapkában!

Helyet,pontos időt,prorgamokat később,egyelőre csak a dátumot mondom,hogy készüljön fel mindenki!

Aki nem sapiban jön,azt elzavarjuk venni egyet.

Szeretném,ha innen is minél többen megtisztelnétek a jelenlétetekkel,családdal is akár!

Helyekben Ti vagytok jártasok,szerezzetek olyan kellemes helyet,ahol sok ember elcseveghet akár egy napot is.

Minden csak rajtunk múlik,hogy szép napunk legyen.

Sajnos itt nem soka vagyok,megpróbálok gyakrabban feljönni,de ha emailt irtok,az úgy a legjobb.

Remélem szép számban leszünk,gyűjtök pár helyi illetőségüt is!

Egy teljesen kikapcsoló,politika-munka,és stressz mentes találkozót szeretnék,és ebbe remélem segít minden résztvevő!Szervezők nincsenek,ötletgazdák vannak csak(Árpi és én),minden egyes tanácsot megfogadunk.Csináljuk úgy,hogy mindenkinek kellemes élmény maradjon ez a Mikulás...

Hajrá felebarátaim!

Link to comment
Megosztás:

Ettől függetlenűl szerveződhet a karácsonyi tali is,arra is vevő vagyok!

Jobb két találkozó egy hónapba,mint 1 :)

Továbbra is tartom, hogy ha nem vagytok túl igényesek, akkor nálam el lehet aludni néhány embernek. Be tudunk fűteni több helyiségben is, ha esetleg a földön polifómon alvás nem ijeszt meg. A szobában velünk együtt úgy 5 ember, a többi helyiséggel együtt (folyosók, stb.) úgy 13 ember fér el. De az már nagyon hálózsákigényes. A lenti szint padlója jéghideg :lol:, fent jó.

Mellesleg Jani is, meg Árpi is jelezte, hogy eljönne a talira plusz 2-3 emberkével, haverokkal.

Itt van egy lista erről a taliról másik fórumból:

Mikulás napi Kadett találka Debrecenben:

---------------------------------------------------------

- Árpi És párja + 3 barát

- Berlina és Párja...

- Endlos & Gyömbije

- Seth & ...

- Mackósajt & ...

- Sanci & Párja?

- autogaz és kedvese M@gdYca 2. fő

- Nyusszantyú, és Tomancs az Indikán

- Nagyon szeretném még ide felírni Corsika-t, és párját, Lujdzsit is szerintem mindeki szívesen látná HALLOOOOOOOOOOOOD!!!!!!!!!!

Esetleg ha 1-2 kecskeméti érdeklődő eljönne, bár mise megyünk sosem feléjük, úgyhogy az kuriózum lenne...

Szuper program lenne, ha esne akkor is a hó:

Kimegyünk hármashegyaljára konvojban, nagyon szuper kis túra, (nem offroad) letesszük az autókat a nagy kiülős résznél, és elsétálunk a kilátóhoz, ahol szánkózunk egyet :-DDDDDDDD

Néhány szánkót be tudok szerezni, de aki tud, hozzon magával. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
ööö... inkább külön hsz-be írd be Zoli legközelebb, ne szerkesztéssel, mert csak lestem, hogy miről értesítesz, új hsz-t meg nem találtam. :lol:

Picit nyomoznom kellett. :lol:

Igyexem a legkevesebb helyet elpocsékollni, kadettklubon így is offkirálynak tartanak

Link to comment
Megosztás:

Mivel közeledik az időpont, szeretném, ha leírnátok az igényeiteket, ki mit szetretne enni, hol, mit szeretne játszani, mennyit bír sétálni, van-e szánkója, stb.

Eddig úgyis úgy néz ki,hogy a Caravannal megyünk,szóval a szánkó befér :lol:

Márha lesz hó.

Kaja mindegy,sétálni szeretünk.

Link to comment
Megosztás:

Én lehet kések valamennyit (munkaköri ártalom :lol: ) de majd egy "illetékest" megcsörgök efelől, hogy miújság.

Seth! Ha esetleg elhoznád a neked nem kellő matrinyát megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Ok, köszi!

Viszont kívánjatok jó esős időt mert ha jó lesz a klíma akkor egész hétvégén dolgoznom kell :lol: és akkor már kétséges a jelenlétem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát pedig nélküled el sem kezdjük :-((

Akkor legjobb esetben is várnotok kell délután 3-4 óráig mire odaérek. Mondom LEGJOBB esetben.

más- adagolóprojekt megtörtént, szakít a verda nagyon. :P :P annyira, hogy asszonypajtit a poros álláson hagytam pandástól. :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig még volt egy halvány kis esély,hogy szombaton ott tudok lenni ,de sajnos mára (rokoni program miatt)az is elszállt! :P
Igazolás teessék kérem behozni, táppénzespapírt, mindent. Pedig de kiprószáltam volna az autómatádat :-(

Akkor legjobb esetben is várnotok kell délután 3-4 óráig mire odaérek. Mondom LEGJOBB esetben.

más- adagolóprojekt megtörtént, szakít a verda nagyon. :lol: :P annyira, hogy asszonypajtit a poros álláson hagytam pandástól. :lol: :lol: :)

Mi volt a baja?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.