Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts




Bocsi, vissza kell mondjam, mégsem tudunk menni... :P :D :D

Edit, akkor mégis jó a vasárnap? (14.-e)


Most hétvégére egy kis sütögetés?
Esetleg bográcsos parti?
Mivel Turci is jön haza meg is húzhatnánk a fülét. :)
Nálunk van hely, a kölykök is nagyiznak.
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

***We want to make sure all of our events are fun and safe for everyone, so anyone who does not comply will be asked to leave immediately and will be prohibited from attending future events.***

Rules:

Because kids will be allowed to participate at the events, the following rules are in place for everyone:

*NO Drugs
*NO illegal racing
*NO Burnouts
*No Alcohol
*NO Fighting
*NO Trash Talking
and
*No selling items or services
(Yes you may put your business out there as long as no sale takes place on the premises during the meet)

We know that this seems to be a lot of “NO’s” but our number one priority is to make sure everyone is safe, again this is a mature event, so I’m sure most of you will understand.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó volt.Én hosszú kihagyást pótoltam, így szinte majdnem mindenkivel sikerült találkoznom.Kicsivel később még Valkai mestert is meglátogattam, mert a bicajon upgrade-t kellett véghez vinni, lévén a szétesés határán volt.Most újabb egy évig csak tekerni kell.Meg olajozni itt-ott.

Edit, szép az autód, igazán jó vétel volt! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.