Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, nem gondoltam, hogy Reni ilyen sokáig fogja bírni az éjszakázást.

Kimondottan tetszett a tombola, nagy ötlet volt. Jó volt nagyon a társaság, nagyokat nevettem.

Lassan össze kaparom magam és megyek melózni.

B.Ú.É.K. még egyszer mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok, én most tértem teljesen magamhoz.

Szeretném mindenkinek megköszönni a részvételt, és segítséget.

Én úgy érzem mindenki kitett magáért.

Joe főzött, zenélt.

Máté hozta a hangcuccot.

aXXon, Losi mosogatott.

Timik takarítottak.

Csabi krumplit pucolt.

Turci a vásárlásban segített sokat.

A lányoknak külön köszönet a rengeteg sütiért, nem is bírtuk mindet megenni. (pedig a tortára nagyon pályáztam, de hát teli gyomorral...)

Nem sorolom tovább, mindenki segített valamiben, és ez így volt jó.

Ma beszéltem a Vojtylásokkal, köszönik a pörit amit nekik hagytunk, továbbá a szomszédok sem jelezték, hogy kibírhatatlan társaság lettünk volna. Összességében abban maradtunk, hogy mehetünk máskor is. Ez az érdem mindenkié, köszönöm nektek!

Zozor, volt egy kétperces szirénázás...

Még egyszer Boldog Új Évet mindenkinek!

A tombola aXXonék fejéből pattant ki, szerintem máskor is csinálhatunk.

Link to comment
Megosztás:

lesz itt még fészbuklinkis :)

Tessék, itt van egy. :)

https://www.facebook...&type=1

Gepárd mi meg köszönjük a szervezést tényleg szuper volt a buli. Mondjuk Turci és Alíz ébredésénél ott lettem volna.

Biztos jól néztek ki . :sneaky:

Turcival nem volt gond, ilyen sokáig még nem is volt velünk szilveszteri bulin.

Én meg vagyok vele elégedve, hogy így bírta.

Losinak és Reninek, külön köszönet a fuvarért.

Link to comment
Megosztás:

A lányoknak külön köszönet a rengeteg sütiért, nem is bírtuk mindet megenni. (pedig a tortára nagyon pályáztam, de hát teli gyomorral...)

A tombola aXXonék fejéből pattant ki, szerintem máskor is csinálhatunk.

Pedig, ha tudnád/tudnátok, hogy Adri milyen bánatos volt, hogy meg sem lett kóstolva a tortája, pedig mennyit dolgozott vele ;) De jó helyre kerül, tegnap este eszünkbe jutott, hogy a nővérem legkisebb lányának most van a születésnapja, így holnap megkapja ő a jubileumra.

Illetve a tombola is az Ő ötlete volt, nem közös, illetve még csak nem is saját kútfőből, hanem egy korábbi szilveszteri bulin vett részt egy ilyenben és innen jött a javaslat, de örülünk, hogy jól sült el, mi nagyon élveztük. Bár még nem tudom mihez kezdek a kulcs nélküli kormányzárral, de gyanús, hogy Czellár Balázs nyereménye lesz :D

Mindenesetre remélem még sok közös bulit tölthetünk együtt a társasággal és előbb vagy utóbb újra lesz Opelünk is remélhetőleg ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.