Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Nálunk is temető látogatás van, az én garázsom sem halad.

na most az van, hogy kész a beton alap, meg a feljáró. És elkészült a régi Fa szerkezetes garázs toldása is, így az eddigi 5 méter hossz, lett 8 méter ;)

így a kétautós szinte már 4 autós lett :D belmérete: 7.90 x 6.30 m

Pisti ha kezdeni akarod a betont, szólj és átviszem a keverőmet, meg a két talicskát és megzúgatjuk 1 nap alatt!

Link to comment
Megosztás:

Pisti ha kezdeni akarod a betont, szólj és átviszem a keverőmet, meg a két talicskát és megzúgatjuk 1 nap alatt!

A helyzet az, hogy a betonozás egyelőre "csak" a zsalupress kiöntéséből fog állni. Ezt megbírja egy keverőgép is. Persze még nem tudom, hogy mikor.

Nincs kizárva, hogy most hétvégén, mert utána nem lesz ennyi szabadidőm egyszerre.

Aljzatot, meg csak jövőre csinálunk.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
javaslom a november 29-i rendezvény legyen egyben vagy inkább kecskeméti szekció vacsora!

Így mindenki eljöhet :)

Mint tegnap is mondtam, akkor inkább legyen szekciós vacsi, de az csak december végén.

Ahogy néztem, megint lemondta valaki.. asszem mi sem fogunk menni. :lol:

Szerintem, és ez a saját véleményem, hogy elég szegényes a klubtagok létszáma ehhez az évzáróhoz.

Így részemről, nem is vagyok kiváncsi arra, hogy milyen kevesen lennénk... :lol:

uff

Link to comment
Megosztás:

Pénteken Paja cartárs melózik.Esetleg vízműzhetnénk, a szokásos pizzaparty keretében.Csak el kell majd hozni, mert a futár tuti nem talál oda..... :lol: :lol: :)

Egyetértek.

Szolgálati Losinak:

Meg kellene beszélnünk, hogy ki lesz, (vagy melyik napokon) délelőttös, mert Sanyink szabin lesz a jövő héten.

Minden nap nem szeretnék délelőtt lenni, mert délelőtt tovább van világos, és még nincs tető a melléképületemen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.