Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

A múlt 7n is onnan rendeltük a pinzát Pajához, és senki nem ment ki utána hányni! :D

Félre ne érts, nagyon finom a pizzájuk és sosem volt gondom velük, csak 1x volt tojáshéj a pizzán és az elvette tőlük kicsit a kedvem.

Na de ez régen volt, hátha holnap nem járok így :lol:

Link to comment
Megosztás:

én ma pesten vagyok és van két kamion pótkocsi, egy vontató és két 13 méteres buszunk mára.

De ha ez nem lenne elég akkor van két 3 m-es világítótábla szerelés.

Na így lehet kések...tegnap is 21-re értem a sasba 19 helyett de megvártak :lol:

egyébként laverde, nem fog esni, áramot meg kérünk a hólégfújónak :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

én ma pesten vagyok és van két kamion pótkocsi, egy vontató és két 13 méteres buszunk mára.

De ha ez nem lenne elég akkor van két 3 m-es világítótábla szerelés.

Na így lehet kések...tegnap is 21-re értem a sasba 19 helyett de megvártak :D

egyébként laverde, nem fog esni, áramot meg kérünk a hólégfújónak :D :lol: :lol:

Akkor maradjon a La Verde és az enyémhez még áram sem kell, csak egy kis cif meg papírtörlő.

Azt meg ha el nem felejtem viszek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Valaki tudna nekem segíteni?

Alufelnit szeretnék F Astrára. Amit kinéztem az 4x100 14" ET36 185/65 gumikkal.

A kérdésem a következő:

1. Jó lesz nekem ez az ET szám? Mit befolyásol, hogy a gyáritól (49) ennyivel kisebb ez a szám?

2 Mi a véleményetek a központosító gyürükről, jó megoldás ez? (mert gondolom szükségem lesz rá)

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdvözlettel

János

Kiskunfélegyháza

Link to comment
Megosztás:

Én javasolnám a Bundit.Ma este nem lesz hideg sztem......

Aztán majd a többiek megmondják a frankót.Gepárddal valszeg csak 20:30 körül érünk be.Délutánosság Rlz.... :lol:

Kb 20.00 körül már ott leszek... de nem tok sokáig maradni, mert menni kell dolgozni... :lol: éjszakázás Rlz... :D

Link to comment
Megosztás:

Az eheti meet lehetne egy jó vacsora?

Január 20-án, pénteken 18 órától

Szeretettel Várunk Mindenkit éttermünk 4. Torkos Lakomájára, mely alkalomból ismét 50% kedvezménnyel vacsorázhatnak nálunk Vendégeink.

Legyen a vendégünk egy jó vacsorára!

Sasfészek!

Ha kell foglalok asztalt de ahhoz kell pontos létszám!

Link to comment
Megosztás:

Az eheti meet lehetne egy jó vacsora?

Január 20-án, pénteken 18 órától

Szeretettel Várunk Mindenkit éttermünk 4. Torkos Lakomájára, mely alkalomból ismét 50% kedvezménnyel vacsorázhatnak nálunk Vendégeink.

Legyen a vendégünk egy jó vacsorára!

Sasfészek!

Ha kell foglalok asztalt de ahhoz kell pontos létszám!

Én pesten bulizok pénteken.

Link to comment
Megosztás:

Az eheti meet lehetne egy jó vacsora?

Január 20-án, pénteken 18 órától

Szeretettel Várunk Mindenkit éttermünk 4. Torkos Lakomájára, mely alkalomból ismét 50% kedvezménnyel vacsorázhatnak nálunk Vendégeink.

Legyen a vendégünk egy jó vacsorára!

Sasfészek!

Ha kell foglalok asztalt de ahhoz kell pontos létszám!

Délutánosság rlz..... :D

Link to comment
Megosztás:

Most akkor mikor? :D

Más.

Két időpont, ami közelebbről is érint bennünket az idei évből, már biztos a találkozókkal kapcsolatban.

Május 15-17. Soltvadkert (intézem)

Július 10-12. Szelidi Összeröfi (Szervezést vállalja valaki? Joe, Dini?)

Mindenki tájékozódjon az időponttal kapcsolatban, és már most ütemezze a szabit a főnökénél. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.