Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Hé EMBEREK!

Nagyon feledésbe merült ez a Majsai kiruccanás.

Ki kellene már találni rá valamit, mert lassan itt a karácsony és akkor mindenki szalad-fut stb.

Másik gondolat, hogy szilveszterre akarunk valami party-t szervezni?

Gondoltam, hogy ha lenne valami terem ahol meg lehetne elyteni egy ksi dínom-dánomot, akkor csak össze tudnánk szerezni egy kis hangtechnikát és batyus bál jelleggel érezhetnénk magunkat.

Link to comment
Megosztás:

Hé EMBEREK!

Nagyon feledésbe merült ez a Majsai kiruccanás.

Ki kellene már találni rá valamit, mert lassan itt a karácsony és akkor mindenki szalad-fut stb.

Másik gondolat, hogy szilveszterre akarunk valami party-t szervezni?

Gondoltam, hogy ha lenne valami terem ahol meg lehetne elyteni egy ksi dínom-dánomot, akkor csak össze tudnánk szerezni egy kis hangtechnikát és batyus bál jelleggel érezhetnénk magunkat.

el lehet ezt tenni jövőre? nekem nem nagyon van már szabad hétvégém, de ez ne befolyásoljon benneteket. Ha összejön a csapat akkor menjetek!

Link to comment
Megosztás:

el lehet ezt tenni jövőre? nekem nem nagyon van már szabad hétvégém, de ez ne befolyásoljon benneteket. Ha összejön a csapat akkor menjetek!

A K.majsait, a kiállítástól számított 6 hónapon belül lehet felhasználni! ( pl, az enyimen nix kiállítási dátum :huh: ) :lol:

A Mórahalmit, 2010.márc.31.-ig lehet felhasználni!

A T.kécskeit viszont csak 2009.dec.23-ig!

Link to comment
Megosztás:

A K.majsait, a kiállítástól számított 6 hónapon belül lehet felhasználni! ( pl, az enyimen nix kiállítási dátum :lol: ) :lol:

A Mórahalmit, 2010.márc.31.-ig lehet felhasználni!

A T.kécskeit viszont csak 2009.dec.23-ig!

Azt hittem a majsait is csak az idén lehet felhasználni.

Kécskére viszont nekem is van 2 jegyem. Viszont amit nem értek, hogy zárójelben azt írja a jegyen, hogy "2 fő egyidejű belépése esetén"

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Kécskére viszont nekem is van 2 jegyem. Viszont amit nem értek, hogy zárójelben azt írja a jegyen, hogy "2 fő egyidejű belépése esetén"

:huh:

Akkor csak az egyikre vonatkozik az ingyenbelépő, a másiknak fizetnie kell.Tehát ha te egyedül oda mész, hogy helo gyüttem, akkor mondják majd, hogy gratula, és ezt így nem lehet felhasználni és megvetetik veled a teljes árú felnőtt belépőt.Majsán detto.

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak az egyikre vonatkozik az ingyenbelépő, a másiknak fizetnie kell.Tehát ha te egyedül oda mész, hogy helo gyüttem, akkor mondják majd, hogy gratula, és ezt így nem lehet felhasználni és megvetetik veled a teljes árú felnőtt belépőt.Majsán detto.

Ó hogy a jó édes ............ anyukat!

Ki van ez találva rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Aki adott vért annak. Plusz egy amit Zozor felajánlott.

A másik két helyre 11 plusz van.

Mi jegyeink december 23-ig szólnak csak szóval nekünk ami szóba jöhet az dec. 6.12.19.

Bár weboldalon nem igen találtam infót, hogy van-e télen zárt medence meg ilyesmi.

Volt már valaki télen kécsén?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.