Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Tominak onnan származott el a bologató kutyusa :D

...no igen... khm....

Egyébként még műszerfalra-karácsonyfa, szélvédőre-tapadós ventilátor és sok más hasznos dolog is kapható, olyan is, amit még ki sem találtak... :D :)

Meg neonok (Tom tuti ügyfél :lol: :))

Na jó, én is vásárolok ott, mert szeretem az önkiszolgáló üzleteket, ahol nem lóg a nyakadon az eladó, de tény, hogy rengeteg gagyi van náluk - persze csak így jön össze a nagy árukészlet... :lol:

Habár van hely az M5 bevezető mellett az Auchan-nál, ami ránézésre egy alkatrészáruház, bár lehet, hogy más... Valaki járt már ott??? Milyen üzlet az?

Ja, a Norauto, Bazs új munkahelye - szerintem talán egy kicsit jobb, mint a Homasita, és saját szervíze is van, gumiszerelés, futóműállítás, kipufogó stb.

Gondolom a névválasztás a véletlen műve. :D

Ja, jobban hangzik, mint a "Világos".... :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok. szépótó.

Ahogy látom az alsó képen Pista el is vitte az Admiralt. :lol:

én vittem át neki

a felesége nagyon nem örült

1963-as évjárat, 1500köbcenti, 3 sebességes váltó.

Féket és kormányművet kell javítani, egyébként rendben van.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

új hír:

No.-ban járművek restarálatlan, "fellelt" állapotban továbbra is kaphatnak és megtarthatják a Veterán minősitést, rendszámot terészetesen továbbra is csak akkor, ha Tüv-vizsgán is átmennek. az utóbbo időben vihar volt ezügyben, kommunikációs problémák miatt sok veteránügyi elöljáró sem tudta, hogy 03.01 után hogyis lesz.

Az eddigi veterán minősítési követelményrendszer továbbra is él és nem változott.

Autos mit Patina bleiben Oldtimer

Im Gespräch mit oldtimer-info bestätigte gestern Richard Schild, Sprecher im Bundesverkehrsministerium, dass nachweissbar authentische, unrestaurierte Autos auch dann unter den Oldtimerbegriff fallen, wenn der Zustand allein dies nicht rechtfertigt: "Wir vertrauen da auf das Augenmaß und die Erfahrung der Sachverständigen vor Ort. Bei der Verkehrssicherheit darf es natürlich keine Kompromisse geben."

továbbiak:

http://www.oldtimer-info.de/aktuelles/deuv..._07/bericht.htm

és

Keine Verschärfung für H-Kennzeichen

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.