Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy Operatős barátom aki referenciákat szeretne csinálni magának és amennyiben lehetséges ( én ajánlottam neki) veterán Opelekről is szeretne felvételeket! Komolyan foglakozik a dologgal vágja is őket tehát akár szép emlék is lesz belölle! Természetesen Ezért pénzt nem kér csupán annyit hogy amibe neki kerül azaz a 1000ft os Digitalis kazetta meg a dvd árát kellene kifizetni de ügye ezt meg is kapjátok.

Most nemrégy csinált egy Uralról felvételt ami pár nappal késöbba totalcar oldalara került fel.

Amennyiben láttok tis is fantázát akkor irjatok és megpróbálunk össze hozni valamit :)

It a film amit az uralról készített: Ural M63

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy Operatős barátom aki referenciákat szeretne csinálni magának és amennyiben lehetséges ( én ajánlottam neki) veterán Opelekről is szeretne felvételeket! Komolyan foglakozik a dologgal vágja is őket tehát akár szép emlék is lesz belölle! Természetesen Ezért pénzt nem kér csupán annyit hogy amibe neki kerül azaz a 1000ft os Digitalis kazetta meg a dvd árát kellene kifizetni de ügye ezt meg is kapjátok.

Most nemrégy csinált egy Uralról felvételt ami pár nappal késöbba totalcar oldalara került fel.

Amennyiben láttok tis is fantázát akkor irjatok és megpróbálunk össze hozni valamit B)

It a film amit az uralról készített: Ural M63

elgondolkoztat .... tetszik :)

korrekt ez a filmecske korrekt :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
most nézem van ott egy krokodil is . nem billegett ?

Nílusi krokodil

Hatalmas testű hüllő.

Testének alakja a fürge gyíkéhoz hasonló. Ivadékaik is akkorák, mint a nálunk élő legnagyobb gyíkok.

A krokodilok hosszú életük alatt átlagban 4-6 méteres óriásokká nőnek, de előfordul közöttük 10 méteres is.

Testüket pikkelyek, szarupajzsok és csontos pajzsok fedik. Ezek páncélt alkotnak rajtuk, ezért nevezik a krokodilokat páncélos hüllőknek.

A testtömege 750 kg is lehet.

nekem elég stabilnak tűnik :)

Link to comment
Megosztás:

Nílusi krokodil

Hatalmas testű hüllő.

Testének alakja a fürge gyíkéhoz hasonló. Ivadékaik is akkorák, mint a nálunk élő legnagyobb gyíkok.

A krokodilok hosszú életük alatt átlagban 4-6 méteres óriásokká nőnek, de előfordul közöttük 10 méteres is.

Testüket pikkelyek, szarupajzsok és csontos pajzsok fedik. Ezek páncélt alkotnak rajtuk, ezért nevezik a krokodilokat páncélos hüllőknek.

A testtömege 750 kg is lehet.

nekem elég stabilnak tűnik :)

Hol látsz te a képen nílusi krokodilt ? B)

Link to comment
Megosztás:

Nem billeg mert támasztja a hátsó két kerék. :)

Amúgy meg az éppen szerelt lengőkar alatt is van egy kroki mert azzal engedem le nehogy a rugó pofán verjen.

Jaa és rugóősszehúzónak 110-es awab bilincset szoktam használni mert a sima rugóösszehúzó nem fér oda.

Ma fogom összetenni.

Zsolti,ha kell tudok adni telefonszámot aki nekem is hozta a szilenteket.

Az első garnitúra volt 26000 Ft.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.