Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Irigykedsz?? :lol: Némelyiken 6kg vax volt,meg púder. az arcukon. :) És szerintem a csajok el rontották a képeket. :lol: Amúgy nagyon sok fotó lett készítve. Én is kaptam belőle párat.

Majd férre rakatunk neked is egy naptárt. :D

Na na! ha így nyilatkozol örülhetsz, ha neked is félrerakunk egyet! :D

Milyen 6kg wax? :D Nincs mindenkinek annyi ideje kenegetni a kocsit mint neked! :D

a púdert meg láttam közelről! :lol: mindennap el tudnám viselni!

Ha nem jön közbe semmi szombatra kész az anyag! Nagyon ütős lesz! Most ez nem önreklám, de ütvefúr!!! Már láttam a próbanyomatokat is! Hm... fincsi lesz!

Link to comment
Megosztás:

Na na! ha így nyilatkozol örülhetsz, ha neked is félrerakunk egyet! :D

Milyen 6kg wax? :) Nincs mindenkinek annyi ideje kenegetni a kocsit mint neked! :D

a púdert meg láttam közelről! :lol: mindennap el tudnám viselni!

Ha nem jön közbe semmi szombatra kész az anyag! Nagyon ütős lesz! Most ez nem önreklám, de ütvefúr!!! Már láttam a próbanyomatokat is! Hm... fincsi lesz!

:D :D :lol: . Mosolyogtam a le toláson.. Na jó, alapozó volt a sok.Én természetes szépet szeretem, de a két csajt el viselném azért egy éjszakára... DE Tényleg szépek a képek, és az autók is rajta.

Csak az a fránya MONZA is oda kerülhetett volna.

Vagy esetleg olyan megoldás hogy a Senátor mellet a típus család autók is lehettek volna. Rekord,Senátor,Monza. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lesz még a jövőben is naptár.

Oda is kellenek fotóalanyok.

Nem csak 12 szép autó van a klubban.

Türelem=tornaterem. :lol:

Na igen. Tényleg nem elég egy naptár hozzá. De egy klubb lisás fotó melléklet készülőben. holnap viszem a skiccet én is.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Lesz még a jövőben is naptár.

Oda is kellenek fotóalanyok.

Nem csak 12 szép autó van a klubban.

Türelem=tornaterem. :)

Türelem az van, meg volt is. nem zavar csak meg jegyeztem,hogy van sok autó. :D hálla I..... mert ezek legalább üzemelnek és nem mennek az enyészetbe mint egyes autók.

Kecskeméten van egy Monza.. 4 éve ott áll és nem kezd a tulaj vele semmit és nem is tudja mit akar vele. Hívtam,hogy el e adja?? két nap múlva fel sem vette a telefont. Mondtam neki,ha kell valami alkatrész még hozzá akkor adhatok,hogy mielőbb lábra tudja állítani... Na majd Januárban megint meg ostromozom a bácsit.... :) Buék mindenkinek...

Link to comment
Megosztás:

Türelem az van, meg volt is. nem zavar csak meg jegyeztem,hogy van sok autó. :D hálla I..... mert ezek legalább üzemelnek és nem mennek az enyészetbe mint egyes autók.

Kecskeméten van egy Monza.. 4 éve ott áll és nem kezd a tulaj vele semmit és nem is tudja mit akar vele. Hívtam,hogy el e adja?? két nap múlva fel sem vette a telefont. Mondtam neki,ha kell valami alkatrész még hozzá akkor adhatok,hogy mielőbb lábra tudja állítani... Na majd Januárban megint meg ostromozom a bácsit.... :) Buék mindenkinek...

Szia

A Piros A1-es dizelre gondolsz itt Kecskeméten? (Mondjuk az jócskán odavan, én tavasszal láttam utólsára gurulni)

Vagy hol láttad, merre áll? Kíváncsi volnák rá..

Link to comment
Megosztás:

Szia

A Piros A1-es dizelre gondolsz itt Kecskeméten? (Mondjuk az jócskán odavan, én tavasszal láttam utólsára gurulni)

Vagy hol láttad, merre áll? Kíváncsi volnák rá..

A Pirost szét szedték teljesen és a Méh Ben van/vólt a darabjai. Megyek a maradék cuccaiért .Díszlécek.lámpák .forgalmi , stb .. ért...

Egy karosszéria lakatos úré az ezüst. eleje nincs rajta. és még gondolkodóban van .. Autó mentős placcon áll.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Írni csak lehet. De azért hiányzik az autód?? Vagy nem?? Vettél már valamit helyette??

Az hogy legyen egy youngtimer/veterán az hiányzik.mert a 14 éves omega is túl fiatal :) Konkrétan a kabrió annyira nem mert abszolult nem használtam.

Mondjuk azért ha viszontlátnám biztos rossz lenne.

Venni nem veszek. Az omegával elvagyok most, aztán ha majd lesz rá kedvem akkor, de ez nem mostanában lesz.

Ezt mondjuk elfogadnám

Link to comment
Megosztás:

Na na !! Csak nem meg gondolod a dolgot és rá csapsz??? :lol: Igaz a belseje még nem olyan amilyennek kéne,hogy legyen.

De remélhetőleg össze van rakva és ezzel már tényleg élvezetes lehet a menet.

Angoloknál szoktak bele rakni ilyesmit. Nem csapok én rá semmire. Max a homlokomra. :D

Amúgy meg nagyon kéne ilyen belsővel is csak fele ennyiért B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.