Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Voltam Kecskeméten. meg néztük a Oldtimer Show kicsi változatát. Káder Attila nem volt jelen a kis autójával. De volt egy szép Kék Opel. Természetesen képeket fel rakom --épp most,ha fent van mind meg osztom veletek is. Persze, ha valakit érdekel egyáltalán.. Az Opel nem Karaván.. Hanem sima de gömbölyű. :D ..

-- http://s11.www.tvn.hu/sid12poiuztrewqasdfg...&aid=217647 ---SHOW

Link to comment
Megosztás:

Látod TOMI..-- Szinte csak mi írunk erre az oldalra. Ezen a oldalon csak szinte fiatal Opel tulajdonosok képezik a csapat szellemet.

De azért Mi ezt a kis helyet tartsuk csak meg magunknak , Veteránosoknak....

-remélhetőleg jó időnk lesz majd Esztergomban... <_<

Link to comment
Megosztás:

Látod TOMI..-- Szinte csak mi írunk erre az oldalra. Ezen a oldalon csak szinte fiatal Opel tulajdonosok képezik a csapat szellemet.

De azért Mi ezt a kis helyet tartsuk csak meg magunknak , Veteránosoknak....

-remélhetőleg jó időnk lesz majd Esztergomban... <_<

Reméljük jó idő lesz. :angry:

Már napok óta azon gondolkodunk,hogy vjon hány klubtag fog jönni.

Mennyi alapanyagot vegyünk a kajához. :P

Link to comment
Megosztás:

Látod TOMI..-- Szinte csak mi írunk erre az oldalra. Ezen a oldalon csak szinte fiatal Opel tulajdonosok képezik a csapat szellemet.

De azért Mi ezt a kis helyet tartsuk csak meg magunknak , Veteránosoknak....

-remélhetőleg jó időnk lesz majd Esztergomban... <_<

Én is itt vagyok ám, mint fiatal veterános. :angry:

Csak csendben olvasgatok általában, meg igyekszem végre összelapátolni a gépet.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök a szemlélődőknek,és a lesi puskásoknak is.. És,hogy valaki ifjonc az nem baj. Gelko meg csak gondolkodjon,hogy mit is fog venni :-) <_< .. Mert hamar el kelnek a csoda kocsik. és a jók.

Ja Gelko A Klub kárttyát ki külditek?? vagy reggel 7 kor át vehetem lacházán. Mert ügye én máshova megyek....

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök a szemlélődőknek,és a lesi puskásoknak is.. És,hogy valaki ifjonc az nem baj. Gelko meg csak gondolkodjon,hogy mit is fog venni :-) <_< .. Mert hamar el kelnek a csoda kocsik. és a jók.

Ja Gelko A Klub kárttyát ki külditek?? vagy reggel 7 kor át vehetem lacházán. Mert ügye én máshova megyek....

Posta :angry:

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt ez is.

Jó sokan voltunk. A kaja mind elfogyott.A későn jövőknek nem is jutott.

Fújt a szél azon kívül jó volt minden.

Sokan dicsérték a gulyást pedig Bogi most főzött először. Főleg ennyi embernek.

Átsétáltunk Szlovákiába és megnéztünk egy veterános magángyűsteményt.

Mi jól éreztük magunkat.El is fáradtam rendesen.

Képeket majd töltök fel. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.