Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

udv mindenki zsolesz boldog sznapot a nagylánynak. nekem szerencsém ven még csak kettő és féél évesek az iker csajok még remélem van vagy tiz évem az ilyen "akciok" elött.

Túrót, majd 5-6 évesen már követelni fogják a bulit. Lehet, hogy konfetti nem, de nagy ricsaj biztosan lessz :huh: .

Link to comment
Megosztás:

Túrót, majd 5-6 évesen már követelni fogják a bulit. Lehet, hogy konfetti nem, de nagy ricsaj biztosan lessz :huh: .

udv hening a ricsajbol most is kijut három nővel egy házban"brrrr.."én csak akkor jutok szóhoz ha már elaludtak akkor meg már kinek beszéljek!!!

Link to comment
Megosztás:

...

ráadásul, bár arról volt szó, hogy nincs petárda, valaki mégis hozott nem is keveset. újévkor úgy nézett ki az udvar, mint egy tüzérségi lőtér. :) le is lettem oltva rendesen. :)

...

Ismerős helyzet, bár nálunk valakinek a hamutartót sikerült felrúgnia, ergo csikkek mindenfelé. :huh: A pezsgősdugóról nem is beszélve (úgy volt hogy a szomszédba lesz átlőve :D). És mindez egy nyugodt(nak tűnő ;)) nyári estén volt, nem is szilveszterkor. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ismerős helyzet, bár nálunk valakinek a hamutartót sikerült felrúgnia, ergo csikkek mindenfelé. :lol: A pezsgősdugóról nem is beszélve (úgy volt hogy a szomszédba lesz átlőve :)). És mindez egy nyugodt(nak tűnő :D) nyári estén volt, nem is szilveszterkor. :)

hú, ne tudd meg hogy nézett ki a padlószőnyeg a szobámban, az volt az egyetlen helység, ahol szinte bármit hagytam csinálni. olyan kocsmaszag volt hetekig, hogy aludni alig tudtam. :huh:

volt itt (épp szülőlátogatáson vagyok) szalonnasütés ordas dorbézolásba fordulva, sőt, párszor itt próbáltunk egyik nyáron... 2 óra bazseválás után a 3. szomszéd jött át, hogy ezt most fejezzük abba. ;) nem bírta a punk-rock-ot a hölgy. :D

Link to comment
Megosztás:

miholmerremeddig?

tisztelt járásibíróságénártatlan vagyok :huh:

na, bíróság. egyik kollégám csak koccant egy parkoló autóval, mégis bevonta 2 hónapra a komáromi bíróság a jogsiját. az én esetem után belegondolni sem merek, hogy mit kapok...

Link to comment
Megosztás:

hú, ne tudd meg hogy nézett ki a padlószőnyeg a szobámban, az volt az egyetlen helység, ahol szinte bármit hagytam csinálni. olyan kocsmaszag volt hetekig, hogy aludni alig tudtam. :huh:

volt itt (épp szülőlátogatáson vagyok) szalonnasütés ordas dorbézolásba fordulva, sőt, párszor itt próbáltunk egyik nyáron... 2 óra bazseválás után a 3. szomszéd jött át, hogy ezt most fejezzük abba. :) nem bírta a punk-rock-ot a hölgy. :)

Azért nálunk ennyire közel sem volt durva a dolog, szolid, jólnevelt társaság vagyunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért, mi történt? :huh:

sokat dolgoztam, sok kávét ittam, keveset aludtam, figyelmetlen voltam és kikanyarodtam/gurultam a szembejövő elé. szerencsére ő nem sérült, de a kocsija szerintem gtk lett. ezt még mindig nem tudom, mert ugyan nov. végén történt, még mindig nem kaptam határozatot, vagy jegyzőkönyvet a fakabátoktól. pedig nem jönne rosszul, üzemi balesetnek minősül, így viszont nem tudom intézni a biztosítást.

Link to comment
Megosztás:

sokat dolgoztam, sok kávét ittam, keveset aludtam, figyelmetlen voltam és kikanyarodtam/gurultam a szembejövő elé. szerencsére ő nem sérült, de a kocsija szerintem gtk lett. ezt még mindig nem tudom, mert ugyan nov. végén történt, még mindig nem kaptam határozatot, vagy jegyzőkönyvet a fakabátoktól. pedig nem jönne rosszul, üzemi balesetnek minősül, így viszont nem tudom intézni a biztosítást.

Ejj, sajnálom. :huh: :lol: De te is megúsztad sérülések nélkül, igaz? A kocsi meg gondolom nem... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.