Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!Túléltük a hétvégi bulikat.Tegnap este melóbolhaza jard lekörözött. :huh: Gondoltam minden tuti,verda villanyára néztek,szonda(szinte sosem iszok).Jött a "pofon" 4 napja lejárt a jogsim.Na b@ssz@m meg.3 kiló hejszinib.ennek tudatában qrva jól aludtam. :) Ma doki, egységesen jan 1-től 6300 pénz mindenkinek,okmirod 4000 pénz. :lol: :)

Vazzzz!

Jó. hogy szoltál! Február elején lejár a zöldkártyám. Mindig zizi van vele, mert februári mérés miatt a multec mindig dob egy kicsi + benyát az optimális mellé.

A szombathelyiek voltak vagy a körzetes?

Link to comment
Megosztás:

Vazzzz!

Jó. hogy szoltál! Február elején lejár a zöldkártyám. Mindig zizi van vele, mert februári mérés miatt a multec mindig dob egy kicsi + benyát az optimális mellé.

A szombathelyiek voltak vagy a körzetes?

Odavalósiak amellliik "nagyfaluban" te is laktál. :lol: Fiatalok voltak az "urak". :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az nagyon nem jó. Általában a fiatalok a legjobban népművészeti cserépedények.

azért kivételek is akadnak.

komáromban a vasúti átjáró előtt irdatlan sor szokott állni, sokan kerülik ki záróvonalon át. nem szép valóban, de ha nem csinálnák, végeláthatatlan lenne a sor. rögtön a kanyar után beálltak sápolni a biztosurak, egyik cimbimet meg is vágták, de elnézést kért a srác, mondta, hogy nagy köcsögség tudja, de nekik is vannak főnökeik.

Link to comment
Megosztás:

azért kivételek is akadnak.

komáromban a vasúti átjáró előtt irdatlan sor szokott állni, sokan kerülik ki záróvonalon át. nem szép valóban, de ha nem csinálnák, végeláthatatlan lenne a sor. rögtön a kanyar után beálltak sápolni a biztosurak, egyik cimbimet meg is vágták, de elnézést kért a srác, mondta, hogy nagy köcsögség tudja, de nekik is vannak főnökeik.

Teljesen igazad van tényleg vannak kivételek, de én nem bántom a többit sem rokoni érintetség okán. Persze nem azt jelenti, hogy a rokon fazekaskodna.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen igazad van tényleg vannak kivételek, de én nem bántom a többit sem rokoni érintetség okán. Persze nem azt jelenti, hogy a rokon fazekaskodna.

Nekem meg szegről végről kollégáim :huh: , azért néha tele van velük a ...köm :lol: .

Télleg nem akarod bővíteni a régió klubtagságival rendelkező Opel tulajait? Valamint esetleg feliratkozni a tagság topicban? :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg szegről végről kollégáim :huh: , azért néha tele van velük a ...köm :lol: .

Télleg nem akarod bővíteni a régió klubtagságival rendelkező Opel tulajait? Valamint esetleg feliratkozni a tagság topicban? :)

Köszi Hennig! Jól esett az invitálás, amint tisztázódnak a környezeti dolgaim / anyagi.idő / komolyabban foglalkozom majd a gondolattal.

Hamarosan indul az autósport szezon és ég nem tudom mennyi + munkám lesz a 3 műszak mellé. Tavaly volt időszak mikor minden hétvégén verseny-munka volt. Valószínű már Április elején kezdődik a szezon a Pannóniaringen !

Link to comment
Megosztás:

Köszi Hennig! Jól esett az invitálás, amint tisztázódnak a környezeti dolgaim / anyagi.idő / komolyabban foglalkozom majd a gondolattal.

Hamarosan indul az autósport szezon és ég nem tudom mennyi + munkám lesz a 3 műszak mellé. Tavaly volt időszak mikor minden hétvégén verseny-munka volt. Valószínű már Április elején kezdődik a szezon a Pannóniaringen !

Milyen versenyparipát szerelsz ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Milyen versenyparipát szerelsz ? :huh:

Nem szerelek, MNASZ sportbíró vagyok! Pályaversenyeken illetve rallye versenyeken szoktam dolgozni.

Bárkit szívesen látunk a Vas Megyei Autósport Szövetség szlalom versenyein.

Amint lesz versenynaptár tervezet közkincsé teszem! Régebben navigálgattam.

Link to comment
Megosztás:

Nem szerelek, MNASZ sportbíró vagyok! Pályaversenyeken illetve rallye versenyeken szoktam dolgozni.

Bárkit szívesen látunk a Vas Megyei Autósport Szövetség szlalom versenyein.

Amint lesz versenynaptár tervezet közkincsé teszem! Régebben navigálgattam.

Azt megköszönjük. A tagság lehetősége pedig bármikor elérhető.

Link to comment
Megosztás:

Cseppekböl áll a tenger.Gyüjtöttem vagy 3 kilónyit,ha össze rakjuk a tieddel,meg esetleg a többiek is valamennyit tudnak,az már tal. elég jó.Meglátás?

Nem tom, a többiek nem nyilatkoztak még ebben az ügyben. Meg a főnök is lecseszett, hogy érek rá ilyenekkel foglalkozni, meg hogy fogjuk eljuttatni, mert a postához rolnizni kell stb. :huh: Szal tanácstalan vok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.