Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Zsolesz, Laci meghozta a cuccot. Írtam Dininek Pü-t, ha záros határidőn belül nem jelentkezik, akkor megpróbálok vmelyik BP-i cartárssal konzultálni, hogy 16.-án tudunk-e talizni a nagyfaluban vhol. :)

A tali klassz volt, a többiek is beszáltak némi apróval. :)

Link to comment
Megosztás:

Lacinak emlitettem, sokalok lassan a betegségektől a családban.Örülök neki hogy végre összejött egy normális jó tali. :) Szerettem volna ott lenni,no de sajos így jött össze :)

képek elég jók lettek igy teloval is.

Jobbulást kivánok.

A legközelebbi talira meg hozhatnád magaddal Frisco cartársat is, úgy tudom káldi a srác. Márha el akar jönni.

Link to comment
Megosztás:

Kösze, te mész Fehétvárra?

aha, találkoznom kellett a kaszniassal, már lecseszett amiért nem szereztem be időben a lámpákat, indexeket, hűtőmaszkot, neki meg kell a melóhoz, úgyhogy múlt pénteken délelőtt a kórházban, utána meg pesten voltam beszerzőkörúton. mondjuk hűtőnek híján vagyok még (Diny elfelejtette elvinni a bnőjéhez, ahol átvettem a cuccokat :lol: ), de nem sürgős - sajnos. próbáltam vezetni a hétvégén, még nem megy. :D pedig egyelőre van jogsim, mintha a kékek direkt kivárnák, míg meggyógyulok, a kocsi is kész lesz, és csak aztán vonják be. :)

csináltam két (igen fos) képet a gépről:

Kép003.jpg

Kép002.jpg

az elsőn még csak félig volt szétszedve, a másodikon (igazából nem is látszik, kutyafuttában csináltam és nem nyitottam fel a tetőt...) már ki van cserélve a legtöbb elem a motortérben, és kapott mocitetőt meg sárvédőket. halad azért, már ott van a csókánál a koni szett, meg az angel első lámpák. kicsit a lökhárítót is átalakíttatom, kopoltyú meg nem lesz, sose tetszett igazán.

a lökös ilyesmi lesz:

gsi5.JPG

... 16.-án megyek Fehérvárra ...

hűha, én is pont akkor mennék, asszem bekönyörgöm magam. :)

bocsánat mindenkitől, hogy elkértem a számokat, erre ide se szagolok... :)

jó látni, hogy végre összejött a tali!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.