Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Bocsi.

Mondom szivesen vinnélek, csak tele leszek. :)

nehogymá bocsánatot kérj!!?!

fuvaroztál már így is puszta jószándékból...és fogsz is, csak még nem tudod! :)

csak azt sajnálom, hogy nem tudjuk habzó szájjal szidni a mávot meg a sztrájkjogaikat végig a 81-esen. :)

Link to comment
Megosztás:

hűűű, jól benézett valamit.....

Mi jobb felől érkeztünk. Először nem is vettük észre, csak az üvegcserepet, meg szemben a megane-t a járdán.

Aztán néztem , hogy a ford ott áll ballra. A képet már visszafelé készítettem, csak hamar váltott a lámpa és a renault-t nem sikerül lefényképezni. :)

Egyébként rendőr sem volt, elintézték maguk között kultúrember módjára. :)

Link to comment
Megosztás:

Átfogóban vagyok. :D mentem vissza reggel,holnap meg 8-ra.Látva horrrrribilis béremelést, :) munkakedvem megnőlt,határtalan. :)

Szia Zsolti bácsi.

Nálatok legalább a látszatra adnak. Nálunk most vezetik be újra a szolgálati időpótlékot. Hát mit mondjak nekem kb 6-7 ezer lesz bruttó, 20 év után. :)

Ja, és a legjobb, hogy csak májustól fizetik majd, mert addigra tudják feldolgozni, kiszámítani. Nevettséges. Mondjuk januárig visszamenőleg fizetik legalább.

Link to comment
Megosztás:

Szia Zsolti bácsi.

Nálatok legalább a látszatra adnak. Nálunk most vezetik be újra a szolgálati időpótlékot. Hát mit mondjak nekem kb 6-7 ezer lesz bruttó, 20 év után. :)

Ja, és a legjobb, hogy csak májustól fizetik majd, mert addigra tudják feldolgozni, kiszámítani. Nevettséges. Mondjuk januárig visszamenőleg fizetik legalább.

SZIA Karcsi!Örülök,hogy "hallak".Nettó gyönge ~3000-el nyomtak.Röhej.Reál vásárló értékünk tovább romlik.Ez tényleg csak látszat.

Link to comment
Megosztás:

SZIA Karcsi!Örülök,hogy "hallak".Nettó gyönge ~3000-el nyomtak.Röhej.Reál vásárló értékünk tovább romlik.Ez tényleg csak látszat.

És ez így is marad egy ideig asszem. Meghúzták a derékszíjat. De legalább a vasutasok nem sztrájkolnak már. :)

Mondjuk nem hiszem, hogy ennyiben fogják hagyni. :) Bár ez engem a legkissebb mértékben sem érint. :)

Link to comment
Megosztás:

És ez így is marad egy ideig asszem. Meghúzták a derékszíjat. De legalább a vasutasok nem sztrájkolnak már. :)

Mondjuk nem hiszem, hogy ennyiben fogják hagyni. :) Bár ez engem a legkissebb mértékben sem érint. :)

Szakszerv összefogja őket :lol: .Énmeg ha leülök a gép mellé sztrájkolni,kib@sznak mint macskát sz@rni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.