Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Nos, mint megtudtam, a pöstiek 8-tól gyülekeznek a lurdy-nál és fél9-kor indulnak, jó sokan, szóval ha nem az Erzsébet híd - Kerepesi útvonalon megyünk, hanem a Lágymányosi - Hungárián, akkor elvileg mi is 8 körül érnénk oda, ráérősen, ha gondoljátok, csatlakozhatunk hozzájuk.

Szerk.: pontosabb infó, cs-n találtam:

Közös levonuláshoz találkozóhelyek

7-én reggel

8:00 Lurdy ház parkolójában onnan M3-kivezető shell kút mögött Meki parkoló!!!! f9-hn9!!!!

És onnan 9-kor INDULÁS!!!!

Szóval mehetünk az eredeti terv szerinti útvonalon is és akkor a Shellnél megállunk először, ott is bevárhatjuk őket.

Vagy menjünk külön? Mit szóltok?

Oks. Mehetünk a Lurdyhoz. De utána feltétlenül meg kel állni a Shell kúton, mert ott talizunk Tomival, meg én ma beszéltem Áfonya cartárssal is, és vele is ott kéne találkozni.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Oks. Mehetünk a Lurdyhoz. De utána feltétlenül meg kel állni a Shell kúton, mert ott talizunk Tomival, meg én ma beszéltem Áfonya cartárssal is, és vele is ott kéne találkozni.

A lurdysok is állnak ott egy valamennyit. Szóval nem gond. De ha 8-ra lurdyhoz akarunk érni tutira, hátha már van akkor is egy kis forgalom, akkor tényleg 6-kor indulni kell Győrből. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Elképzelem, ahogy a leállósávban nézed a tükröt és mikor messziről meglátsz egy fehér Astrát, akkor elrajtolsz. ^_^

Én meg elképzelem, hogy hányszor rajtol el potyára, mire a várt kocsi odaér. :lol: Bármelyik nagyáruház előtt parkolsz, minimum 10 fehér astrát tuti hogy látsz. Van amikor a caravanokat is szelektálnom kell. :huh: nem az enyém...nem az enyém...ez sem az enyém...hopp megvan! B) Most azért a Blizt -es matrinya ad némi segítséget. :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg elképzelem, hogy hányszor rajtol el potyára, mire a várt kocsi odaér. :lol: Bármelyik nagyáruház előtt parkolsz, minimum 10 fehér astrát tuti hogy látsz. Van amikor a caravanokat is szelektálnom kell. :huh: nem az enyém...nem az enyém...ez sem az enyém...hopp megvan! :P Most azért a Blizt -es matrinya ad némi segítséget. :D

Naigen! B)

Nekem eddig a nagy magyarországos matrinya adott támpontot, de általában tudtam hogy hova parkoltam. :lol: Meg nem sűrűn látni ilyen színű caravan-t szerencsére. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Az az érdekes, hogy tényleg ez lesz....csak nem leállósávban, hanem parkolóban :P

"Elfogókocsi".. :D

Én meg elképzelem, hogy hányszor rajtol el potyára, mire a várt kocsi odaér. :lol: Bármelyik nagyáruház előtt parkolsz, minimum 10 fehér astrát tuti hogy látsz. Van amikor a caravanokat is szelektálnom kell. :huh: nem az enyém...nem az enyém...ez sem az enyém...hopp megvan!

Meg nézed a csajokat, "nem az enyém, nem az enyém..." ^_^ B)

Gondoltam már rá, hogy kötök egy héliumos lufot az antennára. :lol:

Vagy egy rózsaszínű tangát.. nagylol.gif

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztem épségben vas. este 6-ra Mainzba. Internet az nincs, plusz még halálra is dolgoztatnak. Tegnap is 10 órát voltam bent, legtöbbet a mütöben. Még Rüsselsheimbe se jutottam el. Na mindegy. Ez van szívás. A fogyasztási rekordkísérlet nem sikerült, mert 200km-t mentünk dugóban. Addig 6,1 volt az átlagom.

Link to comment
Megosztás:

Vagy egy rózsaszínű tangát.. nagylol.gif

Mekkorát? :lol:

Megérkeztem épségben vas. este 6-ra Mainzba. Internet az nincs, plusz még halálra is dolgoztatnak. Tegnap is 10 órát voltam bent, legtöbbet a mütöben. Még Rüsselsheimbe se jutottam el. Na mindegy. Ez van szívás. A fogyasztási rekordkísérlet nem sikerült, mert 200km-t mentünk dugóban. Addig 6,1 volt az átlagom.

Kaszaboltál rendesen? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztem épségben vas. este 6-ra Mainzba. Internet az nincs, plusz még halálra is dolgoztatnak. Tegnap is 10 órát voltam bent, legtöbbet a mütöben. Még Rüsselsheimbe se jutottam el. Na mindegy. Ez van szívás. A fogyasztási rekordkísérlet nem sikerült, mert 200km-t mentünk dugóban. Addig 6,1 volt az átlagom.

Akkor honnan írsz most? ^_^

Ne hagyd magad kizsigerelni. :huh: :lol:

Ebként örülök, hogy sima utatok volt. B)

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztem épségben vas. este 6-ra Mainzba. Internet az nincs, plusz még halálra is dolgoztatnak. Tegnap is 10 órát voltam bent, legtöbbet a mütöben. Még Rüsselsheimbe se jutottam el. Na mindegy. Ez van szívás. A fogyasztási rekordkísérlet nem sikerült, mert 200km-t mentünk dugóban. Addig 6,1 volt az átlagom.

Azért remélem nem egy emberi mészárszéken gályázol. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztem épségben vas. este 6-ra Mainzba. Internet az nincs, plusz még halálra is dolgoztatnak. Tegnap is 10 órát voltam bent, legtöbbet a mütöben. Még Rüsselsheimbe se jutottam el. Na mindegy. Ez van szívás. A fogyasztási rekordkísérlet nem sikerült, mert 200km-t mentünk dugóban. Addig 6,1 volt az átlagom.

Akkor honnan írsz most? B)

Ne hagyd magad kizsigerelni. :huh: ^_^

Ebként örülök, hogy sima utatok volt. :lol:

:lol: ...telepátia? :P ...vagy mobilról? :D

Link to comment
Megosztás:

A szülészet-nögyógyászaton vagyok, ugyhogy nöket kaszabolunk. Internet otthon nincs, még a szomszédok is letitkosították a dolgot. Csak itt a klinikán tudok ritkán netezni. De itt pl. ilyen messenger le is van tiltva.

Igyekszem, hogy ne tudjanak teljesen kihasználni. Èlö kampóként akarnak használni, de ezt én unalmasnak tartom, szóval magyaráztam, hogy akkor lássunk mást is, de egyenlöre nem engednek a kis gennyek, pedig még sok mindent kéne ezen kívül is látnom. Még a városból sem láttam semmit. Rüsselsheimröl már nem is beszélve.

Link to comment
Megosztás:

A szülészet-nögyógyászaton vagyok, ugyhogy nöket kaszabolunk. Internet otthon nincs, még a szomszédok is letitkosították a dolgot. Csak itt a klinikán tudok ritkán netezni. De itt pl. ilyen messenger le is van tiltva.

Igyekszem, hogy ne tudjanak teljesen kihasználni. Èlö kampóként akarnak használni, de ezt én unalmasnak tartom, szóval magyaráztam, hogy akkor lássunk mást is, de egyenlöre nem engednek a kis gennyek, pedig még sok mindent kéne ezen kívül is látnom. Még a városból sem láttam semmit. Rüsselsheimröl már nem is beszélve.

Akkor kitartás. :huh: Mikor jössz haza?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.