Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Unatkozom, mert nem tudok kimozdulni itthonról. A kölykök elkapták ezt a kórságot, és én vagyok a pesztra. Mind a kettő az ágyat nyomja és nézi a CN-t, én meg ülok a gép előtt, és a reggeli/éjszakai hsz-okat olvasom, ami nem rossz dolog, csak már majd kifolyik a szemem az olvasástól.

Jobbulást a srácoknak!

Én is itthon gyűröm az ipart, utálom a vizsgaidőszakot. :huh: Pedig most az idő is jó, ilyenkor igazán pocsék a lakásban poshadni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jobbulást a srácoknak!

Én is itthon gyűröm az ipart, utálom a vizsgaidőszakot. :huh: Pedig most az idő is jó, ilyenkor igazán pocsék a lakásban poshadni. :lol:

Köszi.

Ja-ja. Megjött az asszony, lementem a boltba és nem akartam feljönni, bacca meg simán van 8-10 fok, és százágra süt a nap :D .

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Ja-ja. Megjött az asszony, lementem a boltba és nem akartam feljönni, bacca meg simán van 8-10 fok, és százágra süt a nap :huh: .

Fájdítsd még a szívem, a szobából nem tűnik ilyen jónak az idő, "csak" szimplán szép naposnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

E!

klubtag lettem vaze, már csak a géjesi matrica hiányzik a nevem alól. :huh:

meg a géjesi a seggem alól...de már gyógyul!

ehhez viszont kellene egy kis segítség. a héten el kéne mennem egy győri bontóba klímaalkatrészekért, ehhez keresek fuvart. a bengát állnám (esetleg egy kávét is :) ), ha valakinek lenne esetleg ideje, örülnék. konkrét időpontot nem fixáltam a bontóssal, még napot sem tudok. mivel 5nél előbb biztosan nem érek vissza Győrbe egyik nap sem, 6 óra táján rendezném.

nos, megszántok egy bajbajutott cartársat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.