Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kavics komám beletemette magát a munkába, úgyhogy őt neked kell meggyőznöd. ;) Én megtalálható vagyok a városban, kérdezd csak B.I.G. kollégát. :D

Próbálnám győzködni, ha találkoznék vele. -_-

A városba meg nem nagyon járok. Egész nap a qrva póstást lesem, hogy hozza-e már a nyugdíjamat. ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Próbálnám győzködni, ha találkoznék vele. :D

A városba meg nem nagyon járok. Egész nap a qrva póstást lesem, hogy hozza-e már a nyugdíjamat. ;) ;) ;)

Ding-ding! Csólolom Karcsi bácsi meghoztam a nyugdíját meg van egy csomagja is....aszongya... megjött az új hengerfej az Astrájához. :P -_- :D Itt teccik aláírni!

Link to comment
Megosztás:

Ding-ding! Csólolom Karcsi bácsi meghoztam a nyugdíját meg van egy csomagja is....aszongya... megjött az új hengerfej az Astrájához. ;) ;) ;) Itt teccik aláírni!

Ő időben cseréltette a vezérlést, így nem kellett neki másik hengerfej és nem is kell neki szerintem mostanában. :P -_-

Link to comment
Megosztás:

Jól jönne bizony, ha csak "úgy" hozna egy SE cuccot a póstás, de ha nincs is azért el leszek nélküle egy darabig. Zotya mikor leszel otthon? Kiugranék a féktárcsákért. ;)

Elméletileg minden nap olyan 6-körül érek haza, de összekészítem az asszony is oda tudja adni. ;) Most cseréltél féket, képes lennél átalakítani hűtöttre? ;)

Link to comment
Megosztás:

Pofás????? ;) Azok nem hátul vannak? Elöl a betétek nem? ;) Amúgy beraktam azokat is a dobozba, he kell viszed, ha nem nem. Holnap az asszony egész nap itthon lesz, de olyan 10-után biztosan, bármikor kijöhetsz értük.

Oks, de inkább hétvégén megyek ki vmelyik nap.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.