Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Üdvözlök minden Opel tulajdonost.

Pár szóban bemutatkoznék, talán ez a legmegfelelőbb topic erre, hiszen én is Ny-Mo.-i vagyok. Seller Szabolcs vagyok, 22 éves, autószerelő. Jelenleg még az iskolapadot koptatom, hónapok kérdése és végzek az autóvillamosság szakkal is. Emellett, lassan már 2 éve, egy Opel márkaszervizben dolgozom.

Autó szempontjából ugyan egy másik népes társaságba tartozom, de a családban 7 éve van Opel, talán innen a márka szeretete.

Szeretnék minél többet tudni ezekről az autókról, és egy jó társaság/fórum tagja lenni, ezért is regisztráltam ide.

Köszi, Üdv.

_Szasza_

Hali

A legjobb helyre regisztráltál. Remélem hogy jól érzed majd magad a fórumon.

Üdv. Zsoltee

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Üdvözlök minden Opel tulajdonost.

Pár szóban bemutatkoznék, talán ez a legmegfelelőbb topic erre, hiszen én is Ny-Mo.-i vagyok. Seller Szabolcs vagyok, 22 éves, autószerelő. Jelenleg még az iskolapadot koptatom, hónapok kérdése és végzek az autóvillamosság szakkal is. Emellett, lassan már 2 éve, egy Opel márkaszervizben dolgozom.

Autó szempontjából ugyan egy másik népes társaságba tartozom, de a családban 7 éve van Opel, talán innen a márka szeretete.

Szeretnék minél többet tudni ezekről az autókról, és egy jó társaság/fórum tagja lenni, ezért is regisztráltam ide.

Köszi, Üdv.

_Szasza_

Üdv a forumon.

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok! Ama bizonyos márc.15.-ei Ráckevei tali hol és mikor lenne pontosan? Egy új csávó is mehet, aki -MÉG!!!- nem lépett be egy klubba sem? Végül még 2 kérdés: 14 éves autót érdemes políroztatni? Merre találok jó karosszériást és festőt? Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok! Ama bizonyos márc.15.-ei Ráckevei tali hol és mikor lenne pontosan? Egy új csávó is mehet, aki -MÉG!!!- nem lépett be egy klubba sem? Végül még 2 kérdés: 14 éves autót érdemes políroztatni? Merre találok jó karosszériást és festőt? Köszi előre is!

Hali.

Ráczkevei tali? :) Március 15-re én a Ring autósmozis talit tudom, azt itt találod. Oda szerintem nem klubbtagok is mehetnek. :D

Ha megmondod merre laksz akkor talán tudunk segíteni. Az én autóm is 14éves, múltkor meg is próbáltam polírozni, lehet hogy az anyagok miatt amit használtam, de nem volt jelentősebb javulás. Az enyémről már egyébként is mindenhol jön le a festék és a lakk, szóval nekem előbb fényeztetni kéne és utánna polírozni ha már mattul. :D

Link to comment
Megosztás:

A ráckevei kirándulás az veterán Opeles megmozdulás.

Nem akarlak elriasztani de inkább a másik talira kéne elnézned ami ugyanaz nap lesz a Mogyoródon a Ring autósmozinál.

Zsolti linkelte is a találkozó topicját.

Ez a találkozó inkább való ismerkedésre barátkozásra. :)

Énis annnak idején egy hasonló MOTE találkozón voltam először.

Menj el nem fogod megbánni. :D

Link to comment
Megosztás:

Az mivel jobb,ha bicskakulcsos a cucc? :)

Egyben van a távirányító meg a kulcs, kisebb helyen elfér. Nem szúrja a herédet a nyelve a kulcsnak amikor beteszed a zsebedbe és vagányabb. :D

Kell ennél több?

Egyébként az ablakokat is fel tudja húzni ez a bicskakulcsos szett és lehet vele külön nyitni a csomitartót úgy hogy az ajtók zárva maradnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyben van a távirányító meg a kulcs, kisebb helyen elfér. Nem szúrja a herédet a nyelve a kulcsnak amikor beteszed a zsebedbe és vagányabb. :D

Kell ennél több?

Egyébként az ablakokat is fel tudja húzni ez a bicskakulcsos szett és lehet vele külön nyitni a csomitartót úgy hogy az ajtók zárva maradnak. :D

És ez mennyi pénz?

Autóvillamosságszerelő barátom az van. (még mestervizsgája is van csak lusta) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.