Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ezt hivják SZABOTÁZSNAK!!!!!!!!

törvénytelen dolog.szegény japóknak mennyi veszteséget okoznátok,gonoszok vagytok. :D :D

Mi csak változatosságot szeretnénk hozni a lassan unalmasba torkolló, monoton munkaidőbe. Gondold el mennyire felrázná a népet egy fél éves leállás. Utánna milyen kedvel jönnének az emberek dolgozni... Na ez a nem mindegy. :D

Link to comment
Megosztás:

Mi csak változatosságot szeretnénk hozni a lassan unalmasba torkolló, monoton munkaidőbe. Gondold el mennyire felrázná a népet egy fél éves leállás. Utánna milyen kedvel jönnének az emberek dolgozni... Na ez a nem mindegy. :D

és a japcsi fönököd mit szólna ehez???

természetesen addig is adna fizut nem??? :D :D :D

neketek is át kellene venni a japó munkamorált?!?!

napi 25 óra meló,szabadságot nem ki venni,hogy a cég jobban menjen,stb.

volt egy koreai vendég tavaly,ő lerongált az ilyen hülyeségeivel.mondom neki náluk menyi az átlagéletkor?aszongya 61 év,erre én mondom:ezért nem fogok meszakadni a melóban,szeretném látni az unokám felnőni.

kérdi nálunk mennyi az átlag,mondom nem vagyok bizti de sokkal több.erre elhalgatot kis ember. :D

Link to comment
Megosztás:

Király volt kösz Tomi. Jó volt a táj, egy pár helyen majd elájultam olyan szép volt. Főleg szlovákiában. :D

Szívesen.

Engem csak az zavart,hogy nem mehettem a saját tempomban.

Jucus ugy jött mint egy beteg csiga. :D De azért ügyes volt,hogy nem maradt le. :D

Link to comment
Megosztás:

Szívesen.

Engem csak az zavart,hogy nem mehettem a saját tempomban.

Jucus ugy jött mint egy beteg csiga. :D De azért ügyes volt,hogy nem maradt le. :D

Jah jucus engem is feltartott, körforgalomban pl nem jött senki de ő várt... azt amikor már látta hogy jön autó akkor kezdett be menni... Persze én utánna nehogy lemaradjak... Nameg ha jól emlékszem egyszer értük el a 100-at. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali all.

A gépem még mindíg nem működőképes, a nővéreméknél vagyok éppen. SLI alaplapra való chipsethűtőt kellene vennem, de sehol nem kapni a környéken. Neten is csak előrendelni lehet rá, szóval "E örö E bódottá, örö bódottá". :D

Tomi a képeket is csak akkor tudom majd egybetömöríteni ha már műxik a gépem, szorri. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem baj nekem ráér.

Vannak elvonási tüneteid?

Ja voltak... Főleg a pénztárcámat érintették... Kellett vennem egy új alaplapot 20ezer, kellett vennem egy új tápot 14ezer. A videókártyám is halott, de az még garis, szal abból még akár használható valami is lehet.

Haver X550-jét is megölte a régi lapom, elvittem kipróbálni... Szal az helyett is vehetek másikat.

Repes a szívem... Ja és hogy ne legyen eseménytelen ez a hét sem, a vízpumpám tegnap kilyukadt, annak a javíttatása is 20ezer volt. Szal teljesen heppi ez a hét. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ja voltak... Főleg a pénztárcámat érintették... Kellett vennem egy új alaplapot 20ezer, kellett vennem egy új tápot 14ezer. A videókártyám is halott, de az még garis, szal abból még akár használható valami is lehet.

Haver X550-jét is megölte a régi lapom, elvittem kipróbálni... Szal az helyett is vehetek másikat.

Repes a szívem... Ja és hogy ne legyen eseménytelen ez a hét sem, a vízpumpám tegnap kilyukadt, annak a javíttatása is 20ezer volt. Szal teljesen heppi ez a hét. :D :D :D

Mi történt? Eldurrant a táp? Milyen márka volt?

Link to comment
Megosztás:

Mi történt? Eldurrant a táp? Milyen márka volt?

FSP BlueStorm... De nem eldurrant, hanem nálunk szokás mostanában ez az 1mpes áramszünet, vagy ingadozás vagymi... Szombaton hazaértem az Opel taliról, elkezdtem felrakni a képeket, diskurálni az emberekkel stb, erre pakk, áramszünet, gép lekapcsol, újraindít, megy egy darabig, újraindul magától, megint megy egy darabig, újraindul, egyre sűrűbben a végén már csak fekete kép. Nem egy ilyen pillanatnyi áramszünetet élt már át szegény, gondolom most fáradt el. Alaplap kuka, a VGA gariztatható. A procim, hangkártyám, vinyóim, dvd íróm megúszták.

Most vettem egy új tápot, Point of View, jó nehéz, 500W. Elég jól néz ki, meg egyenlőre hangtalan is és alig melegszik. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez ilyen aksis túlfeszvédős okosság.

Áramszünet alatt még 3 percet megy a gépem.

Én is ilyet szeretnék csak valami okosabbat. Ez gondolom nem tudja azt hogyha merül az akksija akkor szabályosan leállítja a gépet... Vagy igen? Nekem valami olyasmi kellene, de azt szerintem olcsó szünetmentesek nem vágják... Majd körbenézek... Először GSI. Mostmá kiköltekeztem erre a félévre számítógép ügyileg. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is ilyet szeretnék csak valami okosabbat. Ez gondolom nem tudja azt hogyha merül az akksija akkor szabályosan leállítja a gépet... Vagy igen? Nekem valami olyasmi kellene, de azt szerintem olcsó szünetmentesek nem vágják... Majd körbenézek... Először GSI. Mostmá kiköltekeztem erre a félévre számítógép ügyileg. :D

De tudja,

http://www.apcc.com/products/family/index....eatures#anchor1

asszem kell hozzá usb kábel..

Link to comment
Megosztás:

Aloha

Ha esetleg valakinek van PCI-os vagy PCI-Express-es videókártyája elfekvőben akkor vevő lennék rá. A minimum követelmény az hogy 16MBos legyen. PCI-Express kártyából pl ATi X550, X600 jöhet szóba, Nvidia oldalon pedig 6600GT szintű VGAkat keresek.

Azért írtam be ide is mert használt dolgokat postán idegenektől nem szivesen vásárolok, persze ha clubbos, esetleg ismerős ember akkor még a posta is játszik.

Előre is köszi.

Zsoltee

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.