Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szemly szerint én a párommal megyek ha megyek (talán addigra meg is gyogyulok!), és hát hazafelé egy jó kis "erdei sétát" nem hagynék ki vele! ;)

Ja vágom..... :lol: Én - barátnőmnek ez nem tetszik - nem preferálom az autóban izélést. Az autó nem erre való. :lol: De végülis odafele mehetünk így együtt...mármint a két autó együtt ha van kedved.

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos... hugom is el szeretne jönni :lol:

Jöhet, Én szabad vagyok. :lol: ;)

Egyébként nekem sem 100 hogy ottleszek. Ha szombaton sikerül megcsinálni a merevítőt a lökösömhöz és fel tudom végre illeszteni, meg beállítjuk az összes hézagot az autón végre és még marad időm lemosni is, csakis akkor. ( belseje még ígyse úgyse lesz, csak egy vezető ülés, szal Én hazafelé 1000% hogy nem akciózok senkivel a hátsó ülésen :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Jöhet, Én szabad vagyok. :lol: :lol:

Egyébként nekem sem 100 hogy ottleszek. Ha szombaton sikerül megcsinálni a merevítőt a lökösömhöz és fel tudom végre illeszteni, meg beállítjuk az összes hézagot az autón végre és még marad időm lemosni is, csakis akkor. ( belseje még ígyse úgyse lesz, csak egy vezető ülés, szal Én hazafelé 1000% hogy nem akciózok senkivel a hátsó ülésen :lol: )

ignác? ;)

Link to comment
Megosztás:

Off Cs-n van egy kép power-cap-ről, de ilyen formájút még nem láttam. Nem tudod véletlen, hogy ilyesmit csak 2 literesre lehet találni vagy kisebb motorokhoz is lehet kapni?

Ez a pénztárcakímélő megoldás. Kb ugyanolyan hatásos mint a másik, csak egyszerűbb és olcsóbb. Nemtudom hogy van-e máshoz powercup, Én eddig csak 2.0hoz láttam. ;)

Kis reklám:

49836_1238025346.jpg

Erre is menni kő majd. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet hogy szétesve nem akarom nagyon senkinek sem mutogatni a kocsim. Amíg nincs összerakva nem is nagyon járkálok, vele. Ha a külsejét össze tudom rakni normálisan akkor kigurulok vele, de ha még a külseje sem lesz kész, sok esélyt nem látok rá hogy azzal menjek. Akkor vagy maradok itthon és csinálom, vagy megyek Ignáccal, ha éppen szabad lesz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet hogy szétesve nem akarom nagyon senkinek sem mutogatni a kocsim. Amíg nincs összerakva nem is nagyon járkálok, vele. Ha a külsejét össze tudom rakni normálisan akkor kigurulok vele, de ha még a külseje sem lesz kész, sok esélyt nem látok rá hogy azzal menjek. Akkor vagy maradok itthon és csinálom, vagy megyek Ignáccal, ha éppen szabad lesz. ;)

Mindegy mivel jössz, csak gyere :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajna részemről nem megy a hétvégi tali! 3 hónap után végre van túlóra lehetőség és hát válság van, de a legközelebbin már biztos ott leszek én is!

Jó Dumcsit a résztvevőknek azért! ;)

Üdv:BB

Akkor eggyel kevesebben leszünk. Viszont én egyre biztosabb hogy ott leszek. Persze ha nem gond :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.