Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hellohallo :P

Hogyhogy erre látogacc, meló vagy magáncél? Ha lenne időd és kedved pár percre bandázhatnánk egyet :lol: Üdv :Zozo

Szia zozor!

Ma is megyek, magán céllal újvárosba, de sűrű a program, szerintem idén lehet sokat fogok arra járni, hmmm remélem :lol: Tehát ha lesz idő és össze tudjuk hozni akkor bandázunk egy kola mellett :lol:

Üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na emberek, hogy állunk az alakulással? Lassan itt a jó idő, 'oszt még nem tartunk seholsenem :lol:

Csütörtökön megyek Fehérvárra, 08:00-16:00-ig semmittevés lesz a dolgom, valakivel mimimeet? Csak hogy ne unatkozzak... ( A Plázát és a M**** Markot hamar megjárom az tuti :) )

Link to comment
Megosztás:

Na emberek, hogy állunk az alakulással? Lassan itt a jó idő, 'oszt még nem tartunk seholsenem :)

Csütörtökön megyek Fehérvárra, 08:00-16:00-ig semmittevés lesz a dolgom, valakivel mimimeet? Csak hogy ne unatkozzak... ( A Plázát és a M**** Markot hamar megjárom az tuti ;) )

Mivel én fehérváron melózom, találkozhatunk. Holnap úgyis kocsival megyek be melózni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

A programok még nem, de az árak már elérhetőek (14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend, 2010. Július 26 - Augusztus 1. - Zamárdi).

Úgy sejtem, hogy nem lesz mindenki ott hétfőtől, így a régiós klub alapító ülését péntekre, szombatra vagy vasárnapra kellene időzíteni. A programoktól függően úgy kellene szervezni, hogy sokan legyenek ott (jó program elé vagy után), de legyenek is ott (ne a jó program közepére). Persze előre ki kellene találni, hogy mi vonzza a népet.

Részemről csalódás lenne, ha egy ekkora találkozón nem tudnánk összeszedni tíz embert. Hazai a terep, mégis úgy érzem, hogy mindent meg kellene tennünk azért, hogy minél többen jöjjenek (még akkor is, ha most csak érdeklődnek, s majd csak később csatlakoznak). Ezért javaslom a matrica beszerzését. Ismétlem, javaslom, nem kötelező.

Link to comment
Megosztás:

A programok még nem, de az árak már elérhetőek (14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend, 2010. Július 26 - Augusztus 1. - Zamárdi).

Úgy sejtem, hogy nem lesz mindenki ott hétfőtől, így a régiós klub alapító ülését péntekre, szombatra vagy vasárnapra kellene időzíteni. A programoktól függően úgy kellene szervezni, hogy sokan legyenek ott (jó program elé vagy után), de legyenek is ott (ne a jó program közepére). Persze előre ki kellene találni, hogy mi vonzza a népet.

Részemről csalódás lenne, ha egy ekkora találkozón nem tudnánk összeszedni tíz embert. Hazai a terep, mégis úgy érzem, hogy mindent meg kellene tennünk azért, hogy minél többen jöjjenek (még akkor is, ha most csak érdeklődnek, s majd csak később csatlakoznak). Ezért javaslom a matrica beszerzését. Ismétlem, javaslom, nem kötelező.

Teljesen egyetértek! Milyen matricára gondoltál?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Elkészültek a matricák. Hasonlóak a régihez (lásd képen), persze frissített adatokkal. Ki vállalja, hogy kiteszi? Jó bornak is kell a cégér.

Én vállalom, múlt évben is volt a kocsimon ilyen matrica. Meg sztem zocsa is kitenné, esetleg rtomi is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én vállalom, múlt évben is volt a kocsimon ilyen matrica. Meg sztem zocsa is kitenné, esetleg rtomi is. :rolleyes:

Rendben, akkor a hajlandóság megvan. Már csak a matricát kell megszerezni. ;)

Itt lehet jelezni az igényeket, s valahogy csak eljut az önkéntesekhez: Opel Fórum- Tartalom > Találkozók-rendezvények > Hungarian Blitz Weekend

Link to comment
Megosztás:

Rendben, akkor a hajlandóság megvan. Már csak a matricát kell megszerezni. :rolleyes:

Itt lehet jelezni az igényeket, s valahogy csak eljut az önkéntesekhez: Opel Fórum- Tartalom > Találkozók-rendezvények > Hungarian Blitz Weekend

Az lenne a kérdésem, hogy ezek a matricák az ablak külső vagy belső felére ragasztandóak?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.