Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Bizony. Igaz még nem vagy nem láttalak, vagy csak nem figyeltelek. De gondolom milót ismered. Fehér astraf.

Pár éve tecskó parkolóba jártunk.

Jaja. Látásból ismerem és a fehér f astráját. Előtte egy Suzukija volt. :D

Télleg, az már Veszprém megye :)

Az még veszprém megye. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ha már ennyi Veszprém megyei itt van, akkor talán találkozhatnánk is. Természetesen bárki jöhet a régióból is.

- egy Balaton parti találkozás fürdőzéssel

- veszprémi állatkert látogatás

- bakonyi természetjárás

- kislődi kalandpark

- szalonnasütés a természet lágy ölén

- beszélgetős-beülős este

- stb... (jöhet még ötlet)

Kérdés, hogy kinek melyik tetszene és mikor érünk rá? Ha lehet, akkor még az esőzések beállta előtt.

Link to comment
Megosztás:

Ha már ennyi Veszprém megyei itt van, akkor talán találkozhatnánk is. Természetesen bárki jöhet a régióból is.

- egy Balaton parti találkozás fürdőzéssel

- veszprémi állatkert látogatás

- bakonyi természetjárás

- kislődi kalandpark

- szalonnasütés a természet lágy ölén

- beszélgetős-beülős este

- stb... (jöhet még ötlet)

Kérdés, hogy kinek melyik tetszene és mikor érünk rá? Ha lehet, akkor még az esőzések beállta előtt.

elég kiszámíthatatlan az időjárás így nehéz meghatározni az esőzéseket :)

szerény személyemnek a szalonnasütés a legszimpatikusabb

Link to comment
Megosztás:

Ez most komoly? Na ne már...

Most vagy senki se olvassa három napja a fórumot, vagy mindenki elbújik az internet rejtekébe és nem akar eljönni egy találkozóra se. Már több éve megy ez a huza-vona.

Feltűnik néha egy-egy lelkes új tag, hogy "Hello, xy vagyok z városból, szoktatok találkozni?" Erre egy hétig megy a pörgés, hogy akkor majd nyáron, meg majd a következő hónap első csütörtökének tizedik órájának hetedik percében, az abc-ben negyedik városban találkozzunk. Aztán rájövünk, hogy nekem éppen a jobb kisujjam rakoncátlankodik, így nem lehet vezetni, vagy éppen bánom is én mi miatt, de nem tudunk találkozni. Ahogy Hofi is mondta: "Akinek nem inge, ne vegye magára. De akinek inge, az öltözködjön már fel."

Link to comment
Megosztás:

Ez most komoly? Na ne már...

Most vagy senki se olvassa három napja a fórumot, vagy mindenki elbújik az internet rejtekébe és nem akar eljönni egy találkozóra se. Már több éve megy ez a huza-vona.

Feltűnik néha egy-egy lelkes új tag, hogy "Hello, xy vagyok z városból, szoktatok találkozni?" Erre egy hétig megy a pörgés, hogy akkor majd nyáron, meg majd a következő hónap első csütörtökének tizedik órájának hetedik percében, az abc-ben negyedik városban találkozzunk. Aztán rájövünk, hogy nekem éppen a jobb kisujjam rakoncátlankodik, így nem lehet vezetni, vagy éppen bánom is én mi miatt, de nem tudunk találkozni. Ahogy Hofi is mondta: "Akinek nem inge, ne vegye magára. De akinek inge, az öltözködjön már fel."

Én benne vagyok ám! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jelenleg úgy látom, hogy mindenki büszke arra, hogy a Közép Dunántúli Régióban él. Ezt az utolsó 2-3 oldalon büszkén felvállaltátok. Akkor ennyi és semmi több? Csak két ember érzi azt, hogy a Közép Dunántúli Opel Klub-ért tenni is kellene valamit?

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg úgy látom, hogy mindenki büszke arra, hogy a Közép Dunántúli Régióban él. Ezt az utolsó 2-3 oldalon büszkén felvállaltátok. Akkor ennyi és semmi több? Csak két ember érzi azt, hogy a Közép Dunántúli Opel Klub-ért tenni is kellene valamit?

Hol-mikor,mennyi szalonnát+sört(bort) kéne venni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hol-mikor,mennyi szalonnát+sört(bort) kéne venni? :lol:
Három emberre (nagymag, zozor, Arti) nem kell nagy bevásárlás.

Mind a hárman a régió széléről vagyunk. Ha tényleg össze akarunk hozni valamit, akkor talán a Velencei tó jó lenne. Én még nem jártam azon a környéken. Bár nagymag-nak elég messze van.

Link to comment
Megosztás:

Három emberre (nagymag, zozor, Arti) nem kell nagy bevásárlás.

Mind a hárman a régió széléről vagyunk. Ha tényleg össze akarunk hozni valamit, akkor talán a Velencei tó jó lenne. Én még nem jártam azon a környéken. Bár nagymag-nak elég messze van.

ha jó a társaság megéri lemenni. 2x voltam ott anno kajak versenyen, szal nem egy kibírhatatlan út.

véleményem szerint több régiós cartárs jön kecskemétre, így ott akár személyesen is meg lehetne beszélni. (csak mert úgy gyorsabban áramlik az információ) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.