Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Norbi!

Ez itt nem a GSI-t fikázunk topic.... :) :) :D :D

Félreértesz barátom! Én ezeket az autokat nem fikázom, legalábbis nem áll szándékomban. Csak nézelődök és ha látok valami "érdekeset" akkor feldobom ide mert érdekel a véleményetek. Innen tudtam meg pl. az SXP-től , hogy a 91 végi c20xe-kben nem volt standard az elektronyos ablak. Jó ezzel a tudással felvértezni magam mielőtt belevágnék. Ha belevágok egyáltalán.

Meg amugy is.....a fórum elbírja :P :lol:

Szóval minden tulajtól elnézést kérek ha megbántottam volna Őt vagy az autóját! Nem szándékos volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az szép.

akkor megfontolt vagy :)

Anti don't p - éjn ennél sokkal rosszabbat műveltem azt hiszem.

Fehér astra elad, fel netre, kinyomtat vagy 10et.

körbetelefon, ebből 4 tudott aznap meetingelni, s végül a 2.nál maradtam.

HINT: jól körbe kell nézni mielött autót vesz az ember, nem mintha sokat szívnék a kocsival, csak vannak érdekességei, mint pl ez a 94es moci benne, ami nem derül ki, ha nem kell kuplungot cserézni, kiderült, hogy 2 astrából van, szóval IJ kártya, ha kapkodik az ember :)

Link to comment
Megosztás:

az szép.

akkor megfontolt vagy :)

inkább bizonytalan és félős :D

anno tavaly tavasszal vagy tavalyelőtt ősszel? kadett gsi-t akartam, ez idén tavaszra asztrára nőtt

majd csuszott a dolog kicsit és azóta siralmas autokat látok neten :)

viszont tisztelem a Ti bártorságotokat hogy igy bele mertetek vágni..én ilyet soha nem mernék tenni :albino:

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz veszekedés Hemi, csak naon gyorsan kialakulnak a konkurens csapatok/szekciók/klubbok. Tiszta piac, versenyszezon van :)

És a röhejes, hogy mindannyian ugyanazt az autót (tipust) gyűrjük és ugyanazon okoknál fogva tesszük amit és mégis a száthúzás, vitázás megy ahelyett, hogy a közös cél reményében leülnénk gondolkodni...

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz veszekedés Hemi, csak naon gyorsan kialakulnak a konkurens csapatok/szekciók/klubbok. Tiszta piac, versenyszezon van :)

És a röhejes, hogy mindannyian ugyanazt az autót (tipust) gyűrjük és ugyanazon okoknál fogva tesszük amit és mégis a száthúzás, vitázás megy ahelyett, hogy a közös cél reményében leülnénk gondolkodni...

Az így volt, van, lesz.

Link to comment
Megosztás:

egy nyolcas tizenhat Vé géesit csináltak az odáig rendben, csak mintha 1 cseppet magasan lenne... nekem a gyári rugókkal, 16os karikákkal kipakolva nincs ilyen magasan a verda....

anno állt egy ugyanilyen piros 1.8as a sztrádában, az is ilyen magas volt....lehet hogy ennek a rugójában még van némi kraft és nem roggyan meg a kocsi sulya alatt :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

....lehet hogy ennek a rugójában még van némi kraft és nem roggyan meg a kocsi sulya alatt :twisted: :twisted:

ezt hirtelen nem tudom mire vélni.

legalábbis szeretném nem tudni Redlájn :wink:

ergo a piros gsi 4x4 és terepre készült maradjunk ennyiben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.