Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci4 is elszalad,hátha ő megtudja magyarázni hogy miért.Így végre megoldódna a több éves rejtély

Nagyon egyszerű a válasz...Bár több összetevős..

1: pont a sorban álltam.. ott azért mégse lett volna célszerű maradni..

igy hát megfordúltam, nem az erdőbe ;) és elindúltam kifelé, mert másfelé nem is nagyon tudtam volna.. (vitt a tömeg)

2: azt gondoltam,hogy mint már párszor, most is keresztbe fognak állni a pályán, és csak nézünk mint rozi a moziban...igy nem sok értelme lenne a maradásnak(max a duma)

3: Megkérdeztem Orsit is,hogy maradjunk-e még, vagy inkább menjünk, nézzük meg esetleg a szemétégetőt .. ő inkább ezt választotta.. (és mivel elsődlegesen a 3.évünket "ünnepeltük", az ő volt a mérvadó)

4: megálltam amúgy kifelé menet, megnézni,hogy van-e valami okosság a kijáratnál(nem mintha félnivalóm lenne, full gyári a vas, max az izzókészletem hiányos), no meg,hogy lemenjen a tömeg.. miután lement a nagyja, akkor mentünk mi is...

Amúgy jaja. Kezdett alakúlni.. de a komédia is.. indítók stb..

amúgy meg már rég gyorsúlgattam: Sirci II 1.8 16V 2-0, Sima VTi 1-0 őőő nem is tom mivel mentem még.. ha mentem :hiya:

A sirci ha jól tudna rajtolni tudott volna egyet menni velem(12x Le, és olyan tonna körüli)..

A Vti meg szo-szo.. elég kiélezett volt, de megfogtam azt is..(elsősorban rajtnál..)

Coupe: Kápmegyer alatt mit értesz? Iveconál? mert mi kinéztünk oda.. tényleg nem volt szinte senki.. talán ha 10autó..

Ebből 2 a Csabáék.. Mentem párat a Mantás srác ellen.. aki riasztózik is.. (2.4-es) Csabi nem bírta megfogni, nekem sikerült asszem 3-2szer..nem sokkal.. fél autó-autó.. és nem igazán maradt le..

Asszem ennyi..

Nah a másik dolog. Ma az újpesti tescó(váci uti) parkolójában belefutottam egy autóklub és bridgestone akcióba. Egy mobil mérőállásban lengéscsillapítót, fékerőt, guminyomást,profilt mérnek.. INGYEN!! a végén meg adnak egy profil mérő-autógumi nyomás ellenörző kütyüt,meg egy idegbaj levezető gumi bizba..t :hiya:

Szóval ha gondoljátok, holnap még ott vannak..

A vicc, hogy nekem EZT az eredményt dobta.. álítólag jók még ezek a gátlók.. mondom akkor mitől olyan hajókázós a kocsi? Rugók? mire.. lehet. vagy nem igazán ebbe való gátlók..(hátúl még az van amivel vettem).

Viszont hátúl lehet visszacserélem az eredeti rugókra.. asszem az nem olyan nehéz,nagy mutatvány..Lehet, hogy ki vannak lágyúlva ezek a rugók.. (raptortól vettem, asszem '92es vasból valóak)

Megint más: Kinéztünk ma Barinőmmel a luxusautó kiállításra,csináltam pár,nem épp profi képt. Mivel "murva" képtár nem megy, ezért innen letölthető ha valakit érdekel(átméretezve).

Nah .. idáig még csak most jutottam:

Zsoltitól, 2.4 Manta, síklapolva van a HF és a Blokk is marva van, 296-os tengely, és ehhez írva a gyújtásgörbe.. Már ahogy a befordulunk a Megyeri útról onnan közvetlen rajtoltunk, vagy 4x is, ami a hídig szerintem simán van 400M még lehet több is, végig jó vagyok de ahogy a 3. végét elérem, vagyis inkább megyek fel a domb tetejére ott elmegy mellettem, egy fél autóval, de lehet látni hogy halad el mellettem, egyszerűen elfogyok ott, és Laci4 is így járt... Lehet hogy ha nem dombra mennék fölfelé akkor nem tudna megverni, alapból ha nincs tuningolva nagyobb a nyomatéka vagy 30-al, azt hiszem, na majd kiderül Tökölön, azt mondta hogy jön!

Te Csabi!! Vagy nagyon be voltam rugva,vagy.. de kérdezd már meg a Zsoltit.. emlékeim szerint egyszer az elsőben fogott meg, mert ott épp fékeztem az autót induláskor, hogy ne gurúljon, ő meg nagyon lassan gurúlt is..

A többiben megfogtam, és nem is tudott beérni, de nem is maradt le.. maradt az a fél-1 autó.. vagy lehet néha kicsit több..

Egyszer elhúztuk 3végéig, talán már negyedik is volt, és még akkor se.. vagy csak be voltam tépve, és rosszúl emlékszem..

Pont ezért is hülyültem azzal,hogy már buktam a riasztó szerelés dolgot.. :lol: :lol:

Megmondom miért.

Mert jönnek a rendőrök úristen meneküljünk

Te meg 'nyajáááá sóót :hiya: Nem vok én olyan beszari.. emlékszem én amikor még anno az IP-nél jöttünk vissza egy menetből Antival.. és egyszer csak azt látom kilő.. le az út szélére.. kipattan.. kocsi lezár.. kezd elsétálni..én meg csak néztem mi van.. aztán elnéztem balra magam mellé.. mert mintha láttam volna valamit.. nah mit.. egy kedves közeget amint integet a kocsiból.. :lol: :P

Mókás.. volt. elvette a papirokat.. majd mondja: "nah.. vagy szól a haverjainak,hogy jó lenne ha befejeznék, és elhúznának(mondanom se kell, hogy közben F&F stílusban mindenki ment mint a rakéta el) vagy könnyen nálam maradhatnak a papírjai.." mire én: hát biztos úr.. azt hiszem amint látja szólni se kell..

Ejj. azok a szép kezdeti ééévek :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Lehet be voltál tépve Laci4, először 2 autóval kaptál ki, másodjára is elváltotta a másodikat Zsolt, mint mondta is hogy nem lehet betenni kettőbe ha bemelegszik, és harmadjára is mikor te nyertél akkor is elváltotta,(és csak 1secel indultál hamarabb, te rafkós :lol:) mondta is hogy nem megy mert nem tud váltani, csak nem figyeltél, de oldalról azért mi jobban láttuk hogy-hogy ment rád, mint ahogy rám is, (már amikor hamarabb indulunk és kicsit előrébb vagyunk) szóval.. minket keresztbe hosszába.. Én eddig azt hiszem olyan 40x mentem ellene, mivel ő ellen kitudom próbálni a vasat mikor finomítok rajta egy picit, ő legalább ellenfél :lol: mind a 40x kikaptam, persze vertem én is le, ha hamarabb indultam vagy nem mentünk csak 200 métert, annyin mindig elvertem, de 400-on téged is és engem is, bármikor. A te autód semmivel nem jobb mint az enyém, sőt, 195 gumma az nem 185, és ha csak 20% az F18 akkor sem mindegy hogy egyik kerék full áll, vagy hajt 20%-ban.. Ha jól emlékszem az Ivecó előtt mikor mentünk az nagyon jól fogott rajt volt mindkettőnktől, és kikaptál, szóval nem tudod elverni Zsoltit hidd el, mellesleg annyit Zsoltiról hogy 1500-ról indul, és elalszik váltáskor, annyira nyugodt srác :lol: hát ha a kezembe vehetném azt az autót, jajj a gsi-nek :P

Egyébként 200-on elverem, de 400-on utolér és el is ver még ha egy picit is de elver, tudod te mennyivel nagyobb erő kell ledolgozni a hátrányt és még meg is előzni? Nem gondoltam hogy te így könyvelted el hogy jobb voltál.. ;)

Be voltál pörögve nagyon, lehet még is szívtál? Az nem lassít? Vagy csak a szerelem? :hiya::D Barátnőd mikor beült a kocsimba mesélte milyen vagy, mint egy jó szituált utcait ki be pakolásztad a hajógyárin ::hiya: mintha az a 40Kg számítana ::hiya: ;) Remélem gyüssszszssz Tökölre, már annyi ember hívott ki engem, hogy jobbha bevásárlok egy új c20xe motort..

Többit MSN-en megkapod :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Lehet be voltál tépve Laci4, először 2 autóval kaptál ki, másodjára is elváltotta a másodikat Zsolt, mint mondta is hogy nem ...

Háát ezt a váltás dolgot mondogatta.. de tod mit? legközelebb megint kipróbáljuk... lehet be voltam lőve(coldrex rulelez) :lol:

Hamarabb indulás: jah.. mert indultam a 3.ra, zsolti meg ahogy mondod elaludt.. aztán meg kapart.. :P

De mostmár én magam is kiváncsi vagyok :lol:

Orsi meg 48 kiló :lol: De nem azért raktam ki, hanem mert mai napig nem tudunk rájönni mitől, de időnként van,hogy egyszerüen kegyetlenül rosszúl lesz a gyorsulástól. És nem pszihésen, hanem szinte nem kap levegőt, zihál stb..

Mikor elsőnek elmentem a siroccos gyerekkel csak megnézni a pályát, és visszafelé kicsit eltoltam, ez volt.. ezért raktam ki.. amúgy hülye lettem volna...nem hagytam volna fagyoskodni, elhiheted! ;)

Link to comment
Megosztás:

Háát ezt a váltás dolgot mondogatta.. de tod mit? legközelebb megint kipróbáljuk... lehet be voltam lőve(coldrex rulelez) :lol:

Hamarabb indulás: jah.. mert indultam a 3.ra, zsolti meg ahogy mondod elaludt.. aztán meg kapart.. :hiya:

De mostmár én magam is kiváncsi vagyok :lol:

Orsi meg 48 kiló :lol: De nem azért raktam ki, hanem mert mai napig nem tudunk rájönni mitől, de időnként van,hogy egyszerüen kegyetlenül rosszúl lesz a gyorsulástól. És nem pszihésen, hanem szinte nem kap levegőt, zihál stb..

Mikor elsőnek elmentem a siroccos gyerekkel csak megnézni a pályát, és visszafelé kicsit eltoltam, ez volt.. ezért raktam ki.. amúgy hülye lettem volna...nem hagytam volna fagyoskodni, elhiheted! ;)

Drága cimbi, tudod hogy csak húzlak, kit érdekel hogy melyik autó mit és hogy megy, inkább jöttél volna el ma este kicsit iszogatni Én nagyon be vagyok b****a, sőőt brutálisan :S de még megyek sörért kicsit oktattam a gyerekeket :P táncra, meg hasonlók.. had éljenek ;) vagy nem is hívtalak ma el téged és a barátnőd? :S pedig emlékszem mondtam a barátnődnek gyertek át vasárnap estem persze gyalog most megyek még sörért, addig néhány videjjjjóóó az eddigiekről :hiya:

buli 1

buli 2

buli 3

buli 4

buli 5

Egy sima átlagos este ::hiya:

Jah lehet nem müxik mind még mert tölti fel... :hiya:

Jaaa a píros pólós az én lányom...!!!

Link to comment
Megosztás:

...3: Megkérdeztem Orsit is,hogy maradjunk-e még, vagy inkább menjünk, nézzük meg esetleg a szemétégetőt .. ő inkább ezt választotta.. (és mivel elsődlegesen a 3.évünket "ünnepeltük", az ő volt a mérvadó)...

Jajj milyen romantikus srác vagy. Egy igazi úriember :lol:

Tegnapi gyors állapotfelmérés után ma egész nap GSi hekkelés volt Egykuty vezetésével SzSzMiklóson. 10 körül álltunk neki és ötig csináltuk. Megtisztogattuk a hengerfejet, szelepdekli le, tömítés-, paszta benne a szűrő-, olaj-, olajszűrő-, benzinszűrőcsere. De amit leszedtünk azt fémtisztára mostuk csiszoltuk vakartuk és úgy vissza. Közben állt a brigéciolban az egész moci. Gyertyák ki és megtisztít, gyújtáselosztó ki, szét, megtisztít. Alapjárati motort is levettük, de tök tiszta volt. Alul még picit húzva lett a kartercsavarokon. Végül jött a váltó, mert akkor hozta Diny a cuccot.

Itt láttuk Zoli új autóalapját. Nagyon jó vételt csinált, képeket érdemes nézni. Többet eszik az egykettes benne mint a C20XE :lol:

Na szal folyt a váltóval, ugyanis nemigen volt kettesem, vagyis csak én tudtam berakni. Középbox, váltórudazat ki, kisgumibigyó csere, meg elől hekkelt valamit Tomi (1kuty), össze és jéé van kettes. Sőt minden, mint a vaj. Végül az addig brigiben álló vassal elmentünk a mosőba, ott neki a forró sampont a mocinak, kis köhhköhh utána, de aztán helyrejött, és most geccijó lett, meg lehet nézni. Köv Lurdyra GSivel megyek és ott fogok vigyorogni a nyitott mociháztető mellett :lol:

Köszönöm Egykuty, tudom hogy sokkal tartozom :P

Link to comment
Megosztás:

Végül az addig brigiben álló vassal elmentünk a mosőba, ott neki a forró sampont a mocinak, kis köhhköhh utána, de aztán helyrejött, és most geccijó lett, meg lehet nézni. Köv Lurdyra GSivel megyek és ott fogok vigyorogni a nyitott mociháztető mellett :lol:

Köszönöm Egykuty, tudom hogy sokkal tartozom :lol:

Ilyen?

43431619uo0.th.jpg

Ez az enyém mostanában!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.