Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Érezhető a különbség?

Vagy csak tiszta a motortér?

:lol: :lol:

Jajj milyen romantikus srác vagy. Egy igazi úriember :lol:

Tegnapi gyors állapotfelmérés után ma egész nap GSi hekkelés volt Egykuty vezetésével SzSzMiklóson. 10 körül álltunk neki és ötig csináltuk. Megtisztogattuk a hengerfejet, szelepdekli le, tömítés-, paszta benne a szűrő-, olaj-, olajszűrő-, benzinszűrőcsere. De amit leszedtünk azt fémtisztára mostuk csiszoltuk vakartuk és úgy vissza. Közben állt a brigéciolban az egész moci. Gyertyák ki és megtisztít, gyújtáselosztó ki, szét, megtisztít. Alapjárati motort is levettük, de tök tiszta volt. Alul még picit húzva lett a kartercsavarokon. Végül jött a váltó, mert akkor hozta Diny a cuccot.

Itt láttuk Zoli új autóalapját. Nagyon jó vételt csinált, képeket érdemes nézni. Többet eszik az egykettes benne mint a C20XE ;)

Na szal folyt a váltóval, ugyanis nemigen volt kettesem, vagyis csak én tudtam berakni. Középbox, váltórudazat ki, kisgumibigyó csere, meg elől hekkelt valamit Tomi (1kuty), össze és jéé van kettes. Sőt minden, mint a vaj. Végül az addig brigiben álló vassal elmentünk a mosőba, ott neki a forró sampont a mocinak, kis köhhköhh utána, de aztán helyrejött, és most geccijó lett, meg lehet nézni. Köv Lurdyra GSivel megyek és ott fogok vigyorogni a nyitott mociháztető mellett :P

Köszönöm Egykuty, tudom hogy sokkal tartozom :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Hát jöjjön oda a kútra aki szeretne jönni, aztán lesz ott annyi kocsi, hogy bizti kijutunk...

Csaba! Bocsi nem voltam ma netközelben, mert a Mantakupás itineres versenyen vettünk rész Tommal, és sikeresen elhoztuk az első helyért járó kupát...(Tom, ezzel mi legyen? Mert én bedobtam a kocsiba, aztán te meg leléceltél Viktorékkal...)

Szal Csaba...ha voltál kinnt, akkor szívesen veszek képeket...vagy akár némi-nemű infót is akár... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csaba! Bocsi nem voltam ma netközelben, mert a Mantakupás itineres versenyen vettünk rész Tommal, és sikeresen elhoztuk az első helyért járó kupát...(Tom, ezzel mi legyen? Mert én bedobtam a kocsiba, aztán te meg leléceltél Viktorékkal...)

Lehet nálad, de a GSi Club Hungary színekben hoztuk el. Kezdésnek azért nem rossz... :lol:

De Balázskákék is jól nyomták másnaposan, hogy behozták a verdát a 3. helyre.

Link to comment
Megosztás:

23*32,2*7, porvédős, gumházas, esetleg jobbos forgásirányos.

Ja és olajat és hőt sem árt ha bírja.

GM számmot is adhatsz,hátha a helyi opel boltban tudnak külön csak ezt!

Van pár bolt,ahol megtudom kérdezni vagy a helyi márkaszervízben utána kérdezünk,velük is jó a kapcsolatunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.