Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jah igen tegnap jött bíróságról papírom ami többekközt azt írja hogy 140.000 Ft -nál jár eddig az orvosi,műszaki szakértő meg amugy a vizsgálódás díjja ... ez természetesen engem terhel ...

Ez nem jogos... szerintem az ügyvéded etet, nem igaz hogy ezt nem bírja megfellebbezni?! :(

Legrosszabb esetben is az a helyzet, hogy te is hibás vagy, meg ő is (ő ráadásul jobban, ha azt nézzük...)!

Ha ő perel 50 millióra, akkor neked is ezt kell tenned vele! Ugyanannyi jogod van hozzá szerintem!

Ez a gyerek megérdemelne mégegy kéz- és lábtörést!

Link to comment
Megosztás:

Jah, amúgy átment az omega a műszakin, úgyhogy ma azzal irányzom be a Lurdyt úszás után :P

A fránya vadi zsír új gyári lámpa alatti bajuszmaszknak már letört a füle, elengedte csak úgy,

szar az anyaga... szal most a jobb lámpa alatt kikandikál a bajuszmaszk széle, majd valami

ragasztós módszert kell eszközölni. :(

Link to comment
Megosztás:

Jah, amúgy átment az omega a műszakin, úgyhogy ma azzal irányzom be a Lurdyt úszás után :cry:

A fránya vadi zsír új gyári lámpa alatti bajuszmaszknak már letört a füle, elengedte csak úgy,

szar az anyaga... szal most a jobb lámpa alatt kikandikál a bajuszmaszk széle, majd valami

ragasztós módszert kell eszközölni. :(

Ragasztóóóó ? Minek ?

Megfaragjuk baltával :P

Link to comment
Megosztás:

Píísta!

.... neked meg a város másik fele a világ vége :( és még jogosan is :P

Gabi!

Az ügyvédem egy ismerős... az Öregem ismeri 25 évvel ezelőttről ... volt rendőr a muki... azt hiszem nem akar csőbe húzni.

Máshol van itt a bibi... de nem részletezem ezt itt, nem bizti hogy mindenkit ez izgat legjobban.

Redi!

Úgy gondoltam hogy vagy eladom itt a klubból valakinek az autót január fele valami nevetséges összegért vagy kivonom forgalomból és megpróbálom megtartani.

Anti!

Sorry azt hittem PC ről beszélünk... konzolban nem tudok segíteni.

Kiskecso!

Igen ilyesmi volt az ótó... a hűtőrács,szín,ködlámpa nélküli lökös meg a kisrendszám stimmel...

Link to comment
Megosztás:

Az ügyvédem egy ismerős... az Öregem ismeri 25 évvel ezelőttről ... volt rendőr a muki... azt hiszem nem akar csőbe húzni.

Máshol van itt a bibi... de nem részletezem ezt itt, nem bizti hogy mindenkit ez izgat legjobban.

Az, hogy ismerős, még nem jelent semmit... sőt... :P

Az meg hogy rendőr volt, hát hogyismondjam... ez nem értéknövelő tényező a szakmájában :(

Nem akarok vitatkozni veled az ügyvéded profiságáról, de az biztos hogy nem jól csinál valamit...

A fejleményeket meg igenis várjuk, mert érdekes történet, szerintem mind kíváncsiak vagyunk,

hogy alakul :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.