Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerintem papiroztasd le itthon és utána add el, máris megoldódott a probéma. Amugy én is tök tanácstalan vagyok! :)

400-ért lepapíroztatni egy c20ne-t? :(

Ezeket a papír nélküli autók mennyiért szoktak elmenni? Mert azt látom, hogy 200-230 között hirdetik, de vajon mennyiért mennek el?

Ha tegyük fel ér 200-at piaci áron + 400 a magyar rendszám akkor 600-ért (de lehet felkuszik 650-re) lesz egy legalizált, használható autód. Az állapotát te tudod.

A kérdés, hogy neked ez megéri e :(

Lantiiiiiiii, el vagy tűnve ;)

Link to comment
Megosztás:

Vagy szerintetek megéri behozni 400 ezerért? Totál tanácstalan vagyok!!!

Ha egy klímás C20XE lenne az uccsó évjáratokból, sztem megérné lepapírozni.De így inkább érdemesebb alkatrészautónak eladni, esetleg megvenni hozzá egy TK-s papírjait.......

Nagyon mélyrepülésben vannak az utóbbi időben a GSi árak.......sztem.....

Link to comment
Megosztás:

400-ért lepapíroztatni egy c20ne-t? :(

Ezeket a papír nélküli autók mennyiért szoktak elmenni? Mert azt látom, hogy 200-230 között hirdetik, de vajon mennyiért mennek el?

hát papír nélkül sztem 2kilót nem ütik meg, de ez csak tipp :( ;) :)

jah a tejeskávé:"-jön, megy, fékezik, teszi a dolgát....." ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

érdekes...olyan mintha valami normál utcai gumit újrafutóztak volna slick felülettel... ;) :D :D :(

jah ilyenem vanik nekem is, annyiban jobb h nem az uccai gumidat koptatod, tapadásban nem nagyon van különsbég sztem :D :D :D

Talán akkor lenne paraszt szlik' ha mindenkinél ott figyelne vmi Pirelli, Dunlop stb,(jaj de az olyan drágaaaaa) de úgy tom nem tolonganak a slickesek táborai ;) :) :( (már ha lenne ilyen)

Link to comment
Megosztás:

94-es gsi astránk van, 2000-es motor, nem 16 szelepes...nagyon zsír, tényleg hibátlan állapotban, csak német az autó!!!!!!!! Faterom kint dolgozik, ő vette, és ugye senki más nem vezetheti, csak ő (a német rendszám miatt)

Segítsetek ne mán, mit csináljak, adjam el , hozzam be, nemtom mi legyen!!

A reg adót már leinfóztam, kicsit több mint 400 ezer lenne.... vagy adjam el? Így német rendszámmal max olyan 200 ezer körül gondolkodom, ha eladnám.... Titeket nem érdekel? Felnik, minden tök tuti tényleg.

Vagy szerintetek megéri behozni 400 ezerért? Totál tanácstalan vagyok!!!

Jelentkezzetek, ha érdekel, vagy ha tudtok valami okosat a behozatallal kapcsolatban légyszike....

számom: 20 4895007

vagy 82/413-149

szlovák ismerőst keresni, szlovák ideiglenes lakcím szlovák forgalmi. (nincsen regadó) /szlovák cégre behozni.

Link to comment
Megosztás:

Mai munka eredménye:

(Matt feketével fújtam, elötte korróziógátló alapozó, elötte meg felcsiszoltam...itt még nem száradt meg a feket azért fénylik kicsit...amúgy nagyon patent lett...)

...

Szépen alakul a gép :( Szerencsés járgány, hogy hozzád került és nem a Heineken gyárba :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.