Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Boldog szülinapot István :P

Tegnap pesten voltam és egy hülye picsa belémtolatott :lol: :lol: :)

Jöttem Csergőtől, vettem pár alkatrészt és elhoztam egy videókarit, kösz Albert.

Mikor kikanyarodok a Fáy utácára akkor ment előttem egy piros Madzag asszem mx2 vagy mi.

A Fáy utca 23 számnál lassítok mert piros volt és megálok aztán matattam lent a asszem a rádióval, a picsa pedig átment a piroson át a zebrán majd gondolt egyet és visszatolatott tükör nélkül. Arra lettem figyelmes, hogy Anita kiabáll hogy vigyázz és már csatt is volt. Közbe találkoztam Laci4-el is és dumcsiztunk egy kicsit.

.....

Jájá.. így volt.. arra jártam, látom jééé egy szép Gsi..elötte egy piros kocsi ami vészvillogózik..vontatás? ..de mért áll ilyen közel a piros kocsihoz?.. jéé klubbos kocsi.. nézzük már meg mi a szitu.. hátha kell valami segítség.. háát így indúlt :P és akkor ez lett a vége... széép.. amikor kifordúltam, akkor állt a lámpánál egy rendőr kocsi.. és amikor mentem visszafelé, akkor láttam már ott álltak "nálatok".. meg a rendörsulis srácok is..Gondolom az a kocsi volt, ami ment hozzátok..

Jó sokára értek ki..

a csaj meg No Comment..

Coupe: füled bokáig.. :lol:

Frankó kis torta! Ezt valaki magán embör csinálta, vagy cukrászdában.. le a kalappal.. !!

Link to comment
Megosztás:

Biztosításról hallott már valaki valami említésreméltót? Engem még nem keresett azóta senki... :lol:

Na nekem meggyütt a papír... hát bazira netteszik,... 13.388 de ha ujrakötöm ezekkel a feltételekkel ami mostvan akkor csak 8600 nemértem én ezt , mindenesetre remélem Lanti jódolgokat mond ezek a postaőrös bunkók meg leszíhatnak , ha csak 500 ft al is lessz oldcsóbb akkor már lépek, :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Na nekem meggyütt a papír... hát bazira netteszik,... 13.388 de ha ujrakötöm ezekkel a feltételekkel ami mostvan akkor csak 8600 nemértem én ezt ,

Hülyék ezek a marketinghez....de mindenhol :lol: Már tavaly is így volt, sokszor olcsóbb lett volna újrakötni mint hosszabbítani. Pedig szerintem több tökölés van mindkét oldalról egy új kötéssel...bár lehet, hogy nekik jobban jönnek ki a bevételek meg mutatók ha minden évben sok új szerződő van -> "Lám, milyen hatékony a marketing".

Több helyről hallottam (ismerősök, partnercégek), hogy ez a válságtéma sok helyen megdobta a marketingesek büdzséjét, sokkal több pénzt kapnak mert sokkal kiemeltebbé vált az ügyfél megtartás és szerzés.

Link to comment
Megosztás:

Zsótee! Sajna a kárpitok nincsenek meg, nem tudom hova tűnhettek, ki biztos nem dobtam. Nekem gyanós hogy nincs meg minden kábel se, de ezt majd jól megállapíd te, én odaadom Pistának ha be tud érte ugrani. Ha bármi problem lenne természetesen a pénzed visszaküldöm

Link to comment
Megosztás:

Hülyék ezek a marketinghez....de mindenhol :) Már tavaly is így volt, sokszor olcsóbb lett volna újrakötni mint hosszabbítani. Pedig szerintem több tökölés van mindkét oldalról egy új kötéssel...bár lehet, hogy nekik jobban jönnek ki a bevételek meg mutatók ha minden évben sok új szerződő van -> "Lám, milyen hatékony a marketing".

Több helyről hallottam (ismerősök, partnercégek), hogy ez a válságtéma sok helyen megdobta a marketingesek büdzséjét, sokkal több pénzt kapnak mert sokkal kiemeltebbé vált az ügyfél megtartás és szerzés.

Akkor mocsokul nemértem miértnem írjáka levélben ,hogy: Tisztelt majom ügyfelünk ha ujraköti olcsóbb igaz mi bukunk 3 havonta 6000 magán de nembaj ! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mocsokul nemértem miértnem írjáka levélben ,hogy: Tisztelt majom ügyfelünk ha ujraköti olcsóbb igaz mi bukunk 3 havonta 6000 magán de nembaj ! :lol: :lol:

Miért? Szerinted nekik ez megéri?

Nekem tavaly az Aegon volt ilyen, 50e vs 26e... Nem mindegy. Naná, hogy újrakötést csináltam.

Mondjuk most még levelet sem kaptam tőlük. Remélem nem 29.-én kapom meg a levelüket...

Link to comment
Megosztás:

nem,

lesz egy kis gond a motorszámmal... a motorcsere miatt, de a srácot nem tántorítja el meg akarja venni így is úgy is.

el kell tüntetnem az uccsó 4 karaktert a kódból csak se savam se aknám se flexem, semmim hogy nyúlkáljak oda nincs ehhez.

de szombaton majdnem rábeszéltek egy hondára...

Eladtad a kocsit ? :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.