Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti a múltkor igazad volt a fekete lámpával kapcsolatban... Tényleg van az MTS Design lámpában kétpólusú égő.

Kinek mi a véleménye a LEDes égőkről? 18200Ft lenne mire egy szett Osram Diadem ideér hozzám. 6db égőért azért sajnálok kiadni ennyit. :lol:

Én az egészért sajnálnám :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti a múltkor igazad volt a fekete lámpával kapcsolatban... Tényleg van az MTS Design lámpában kétpólusú égő.

ez eddig sem volt kérdés... :lol: :)

Kinek mi a véleménye a LEDes égőkről? 18200Ft lenne mire egy szett Osram Diadem ideér hozzám. 6db égőért azért sajnálok kiadni ennyit. :lol:

van aki azzal használja...nem olyan szép...de működőképes...és picivel olcsóbb is...

Link to comment
Megosztás:

ez eddig sem volt kérdés... :lol: :)

van aki azzal használja...nem olyan szép...de működőképes...és picivel olcsóbb is...

és ha esetleg kiég egy égő nem kell dojcsból újrarendelni a cuccot. Szal sokkal költséghatékonyabb is. tudom hogy nem ua... de ezvan...

LEDes égőből milyet kell nézni vagy annál mi számít? Nagyon nem vágom ezeket a dolgokat még... láttam hogy van sokledes meg közepesledes meg nagyonsokledes...

ezek gondolom csak fényerőben különböznek... vagy? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.