Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó volt a hóhelyzet látom. Mi szombat 9kor kiverettünk az M1en, elég gáz volt, sok helyen kress meg árokba borult autók voltak, de a GSi bírta. Egy kamion is kiállt elénk a leállóból 1el, én még bementem a belsőbe, de mögöttem meleg volt a szitu. Aztán fél11körül Tata és Győr között már nem volt semmi, felvettük a sztrádatempót. RENGETEG RENGETEG román jött kifelé sícuccal. 11:45kor már Parndorfban voltunk, találtam egy román OPC Vekit hátulról előlről.

Király volt kint Bécsben, full nyugi van, gyönyörű a város, nincs dzsippó, csak kicsit sokba került :rolleyes:

Haza tegnap este az út már sima volt. Mivel az út egy részén lassan haladtunk, így 3/4 tankból megjártuk 4en.

71818494.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na lementem, felismertem a GSI-t, lesöpörtöm róla a kb 20cm havat, körbeértem újra volt rajta kb 3 cm, megpróbáltam ki lehet e állni vele a parkolóbol de nem sikerült, ahogy niytottam ki az ajtót azzal toltam el a hó tetejét. Szóval kb ilyen BP ma :D

A szitu nekem is hasonló volt, csak a kiállás nem..

Én személy szerint élveztem ezt a kis havat.. annak ellenére,hogy nincs összkerék hajtásom :D

Kiállni is ki tudtam, igaz,párszor kellett előre-hátra, jobbra-balra játszani, de nem csoda: a ködlámpa nem látszódott, meg a kipuffot is úgy kotortam ki a hóból elösször.

Hótolót én is többször játszottam..ki-be parkolások alkalmával mindig, de sokszor menet közben is. illetve fajinul lehetett érezni a lábam alatt a fenéklemezen ahogy símítottuk a havat. :D

De elismerem, nyári gumival nagy copás lett volna. Még így is, hogy jópár éves, de azért 5mm körüli mintával rendelkező téli gumesz van fent(thx HIC),sokkal jobb...mi lenne egy zsír új télivel ;)

Tegnap pl szánkóztunk egyet barinőmmel.. pontosabban én húztam, mert szegénykém a 47kilójával meg se bírt engem mozdítani :P

Erre látom, egy mondeót próbálnak feltolni az útra merőleges beállóra, amire volt egy kicsi felhajtó is(emelkedő).. de mindig megakadt és csak tolta az elejét jobbra balra..

Mivel csak egy nyomvonal volt, már vártak mindkét irányból.. 2-3-an már tologatták, gondoltam segítek neki.. B oszlopnál tologattam.. már füstölt a gumi.. nyári...szóltam neki, hogy hohohho..majd megkérdeztem a pasit, mert jött egy sanda gyanu,hogy lehet nem is fel akar parkolni.. hogy tulajdonképpen mit is akar csinálni?

Mire: megfordúlni...

MOndom ááááá :rolleyes: vazze..akkor mondom szedje alá,lüki... közepes gáz, (kézit nem is mondtam mert amúgy is megakadt a segge..).. szépen el is kezdte eltolni az elejét arra, amerre menni akart.. aztán egyes, és már irányban is volt.. Nah mindegy.. látni hallani pár okos emberkét..

"tiltáson" pörgeti,aztán csodálkozik hogy nem megy semerre...

Akkor még 4 cm, és nem tudnám ledugni a farkam a hóban a földig... :P :lol:

Ez lol... és ebbe gondolom még azt is bele kalkuláltad, hogy a hidegtől össze is megy.. :D

bazz... megint esik a hó. bár ez mopst inkább ónosesőnek néz ki, de valami megint esik.

oszt, 7 óta lapátoltam a havat, a kurvaannyát... kilapátoltam az autókat, meg sinte az egész parkolót meg a kocsifeljárót. a ###### kivan. dejó volt a panelba.... :P

Nah igen.. bár azért itt is van hó rendesen.. a parkolókat nem takarítják :P Sőt .. barátnőmékhez (izzó lakótelep) a parkolóba konkrétan csak egy nyomvonalon lehet(et) bejutni. (am: szép a kecótok (Y) )

Összeségében nekem tetszik a hav.. tök szép (sajna nem fényképeztem mert amikor szánkóztunk,sétáltunk még szakadt, és sajnáltam volna megáztatni a gépet)..T..ön is szúrnám magam, ha megdöglene.. pedig szép képeket lehetett volna csinálni..

bp.-n belül lazán el lehet közlekedni (télivel).. és hát tél van vagy mi a csöcs

am: én is mondtam, hogy az elmúlt 5 év alatt nem esett ennyi hó, mint most egy nap alatt..

ui: mi a csöcs van Sonique hsz-eivel? Modig alkotnak, vagy ő csinázott vmit?

szerk: Jah.. és őő.asszem szombat este vagy még péntek.. nem is tom.. kinéztem a pólushoz, hátha ott van a pörgős banda.. de nagy ámulatomra, olyan tiszta volt a plac, (hó nulla) mint a salamon töke.. (épp ott voltak még a hókotrók...)

Még mindenhól állt a hó, még a szentmihályin is, de ott már egy szem se volt.. lehet megelégelték a pörgéseket ;)

Link to comment
Megosztás:

bash.hu

Imike:D üzenete:

*okés kővetkező

*kérdésed

*:rolleyes:

ƙʀɩsʑƚa üzenete:

*Mész egy folyósó végén, van egy ajtó. Ki van írva hogy " buziknak belépni tilos " Bemész?

Imike:D üzenete:

*nem

ƙʀɩsʑƚa üzenete:

*helyes

*:D

Imike:D üzenete:

*mert nem vagyok meleg

*:P

ƙʀɩsʑƚa üzenete:

*ha nem mész be akkor meleg vagy ember XD

*" buziknak belépni tilos " XD ha hetero vagy lazán bemehetsz XD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.