Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg ma még vezettem is... legálisan elnyomhattam neki párszor... :D

ültél végre egy jó autóba B) :D

Meg én is..asszem még nem is ültem a vekiben.. még ha csak kutyacsősz is voltam hátúl, tetszett a menet.. jó kis vas az.. de kegyetlen mennyire "nincs" gumi azon a felnin :lol: Vagy csak már nagyon megszoktam a nagy offroad téligumikat :D

No meg lent is van kicsit a kocsi.. meg kemény a futómű... az én hajómhoz képest.. de sirály! :(

Lanti: kevés volt a málna amit beleöntöttél, vagy félsz hogy tényleg málna volt? :P

A koppanós videóról lemaradtam :S valamiért nem jó a link.

@Laci4

most az Auchanba szembe parkoltál velem :D :D

Hopp.. Lehet :lol:

De gondolom nem a vekivel voltál, mert Patyinál azt egyből kiszúrtam.. a bubut csak utána.. igaz, a veki pont szemben volt :P

Auchan: jaja.. családi gyors bevásárlás, mert utána meg mentem éccakára melózni..

És jah.. bent nem futottunk össze. mondjuk amig a "család" vásárolt, én egy LG KM900-al szórakoztam.. kiprószáltam milyen :lol: (jópofa, csak elvileg nem lehet tenni rá IGO-t, akkor már lehet inkább egy omnia.. ugyis kezd lemenni az ára.. de ez maaajd még sokára.. elöbb egy szervó szivattyú javítás, vagy csere :lol: :lol: )

Meg egy farmert próbálatam fel,aztán már mehettünk is.. no jó.. vettem téli szélvédő mosót is :lol:

"Ma megint ajcsit kaptam, hála vktr-nak :lol:"

Jaa.. igy könnyűűű :P

Link to comment
Megosztás:

na a vidéki megint megszólalt.. elég gyorsan hozzászoktál a vidéki élethez :D :( :D

A védiké "paraszt"... :lol: Csak viccölök.. remélem nincs harag :D

Coupe; téényleg.. hogy eltűnt itt.. de a minap jutott eszembe, amikor a vekivel vittek Lanti-Anti - Athos (igy írják?), hogy a Tom Összkerék Cali milyen volt.. no meg,hogy ő hogy eltűnt itt..

vagy csak én nem látom.. lehet már csak a Cali topikba jár.. (én meg oda nem :D)

am: Anti: aranyos a kis dög(öd)!! Nem vagyok egy kutyapárti (elég volt egynéhány évig, hajnalban, este, esőben, hóban vinni sétálni őket), de ez jópofa!

Mondjuk itthun vettem észre, hogy milyen jól összetapicskolta olajos lábbal a csukámat.. de nem kár érte.. a hó már 3/4 részben lekoptatta :lol:

Link to comment
Megosztás:

A védiké "paraszt"... :lol: Csak viccölök.. remélem nincs harag :lol:

Coupe; téényleg.. hogy eltűnt itt..

am: Anti: aranyos a kis dög(öd)!! Nem vagyok egy kutyapárti (elég volt egynéhány évig, hajnalban, este, esőben, hóban vinni sétálni őket), de ez jópofa!

Itt vagyok...... :(

Kutya kertbe való,nem lakásba :D Így akkor viszem sétálni,ha Én akarom :D :D

Link to comment
Megosztás:

... Athos (igy írják?)...

am: Anti: aranyos a kis dög(öd)!! Nem vagyok egy kutyapárti (elég volt egynéhány évig, hajnalban, este, esőben, hóban vinni sétálni őket), de ez jópofa!

Mondjuk itthun vettem észre, hogy milyen jól összetapicskolta olajos lábbal a csukámat.. de nem kár érte.. a hó már 3/4 részben lekoptatta :lol:

Igen így írják... :(

ezért van nekem is kutyasétáltatós cipőm... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt vagyok...... :(

Kutya kertbe való,nem lakásba :D Így akkor viszem sétálni,ha Én akarom :D :D

Jaa.. hát úgy könnyű :D (panelba én se vennék... ami volt, anno még faterék sara..)

am: babaaaa.... gondolom nem sokat alszol :lol:

Igen így írják... :P

ezért van nekem is kutyasétáltatós cipőm... :lol:

Nah igen.. gondolom acélbetétes munkacipő... gondolván arra, hogy egyszer 75 kiló is lehet az a "kiskutyus" :P

Lol..tökéletes szerkezeti állapot.. igaz.. a sárvédő nem szerkezet, csak takarólemez :D

Dini: van faxa szervószivattyúd, ami tutkó nem folyik? Hoszbordás szijas verdába..ergo enyémbe :lol:

Bár még megkérdem Patyit, mennyi lenne a mostani javítása, ha sikerűl levenni a tárcsát....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.