Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kemény

"Elvileg csak olyan jármű viselhet P-rendszámot, melyet még nem helyeztek forgalomba és/vagy vettek nyilvántartásba, vagy legalább ideiglenesen kivonták a forgalomból. Kevesen tudják, hogy csak az vezetheti a P-rendszámot viselő járművet, akinek a nevére kiállították az Indítási naplót, vagy a rendszámot kiváltó céggel valamilyen munkaviszonyban áll, és ezt igazolni tudja."

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2011/09...dodik_a_razzia/

Link to comment
Megosztás:

kemény

"Elvileg csak olyan jármű viselhet P-rendszámot, melyet még nem helyeztek forgalomba és/vagy vettek nyilvántartásba, vagy legalább ideiglenesen kivonták a forgalomból. Kevesen tudják, hogy csak az vezetheti a P-rendszámot viselő járművet, akinek a nevére kiállították az Indítási naplót, vagy a rendszámot kiváltó céggel valamilyen munkaviszonyban áll, és ezt igazolni tudja."

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2011/09...dodik_a_razzia/

Nekem ez külön "tetszett": "A bizonyítási kényszer tehát mostantól soha nem a hatóságé, hanem a gyanúba keveredett autósé."

Úgy tudom, hogy jogállamban az állítást kell bizonyítani. Innentől kezdve csak egy lépés a koncepciós perek. Megvádolnak valamivel és nekem kell bizonyítanom, hogy nem igaz? :lol:

Nem mintha amúgy ez a rendszám mizéria érintene, csak az idegesít, hogy megint kitaláltak gyorsan valamit és átgondolás nélkül kinyomják törvénybe.

Link to comment
Megosztás:

Nem mintha amúgy ez a rendszám mizéria érintene, csak az idegesít, hogy megint kitaláltak gyorsan valamit és átgondolás nélkül kinyomják törvénybe.

Igen ez a baj, hogy akarunk valamit amit aztán teljesen átgondolatlanul fogunk és lepapírozunk és egyből el is kezdjük betartatni úgy, hogy egy csomó mindenkinek kárt okozunk ezzel. A cikk végén van a Csonti nyilatkozata, őket sem sajnálom mert mindenki tudja hogy mit adnak el, de abban amit mond teljesen igaza van.

Ráadásul kiváncsi vagyok most hány "rokkantkártyás szlovák X6-ost" tudnak elkapni amiért ez az egész cécó megy.

Link to comment
Megosztás:

Én tudok valakit, aki megvenné, csak előbb a Corsáját akarná eladni (Corsa TR XE-vel). Megkérdezzem, hogy csere érdekli e? :lol:

Remélem ezt csak viccnek szántad? :D :D

Nem hiszem,hogy szeretnék napi 100-300km corsa tr-be csücsülni.

Ma egyébként ismét fogyasztási rekordot döntöttem,6.7L/100km lett az átlag fogyim.Lassan beérem a focust :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha úgy lenne, ahogy most sajna nincs, már itthon állna az udvaron.

"Álmodozás az élet megrontója!" :lol:

Az a bajom,hogy mindenki ezt mondja...ha így,ha úgy,ha eladom az enyémet....de ez már több éve megy.Eddig 4x volt meghirdetve,és egyetlen telefon sem volt soha.Viszont ennél olcsóbb soha nem lesz.Max beparkol 3. autóként a garázsba,évi 40e forint a kötelező fizetni való rá,az még talán nem vág földhöz.Lehet 10-20év múlva milliókat fog érni :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen ez a baj, hogy akarunk valamit amit aztán teljesen átgondolatlanul fogunk és lepapírozunk és egyből el is kezdjük betartatni úgy, hogy egy csomó mindenkinek kárt okozunk ezzel. A cikk végén van a Csonti nyilatkozata, őket sem sajnálom mert mindenki tudja hogy mit adnak el, de abban amit mond teljesen igaza van.

Ezt nekem kellett volna mondani ;) :P :lol: :lol:

Aki ilyet használ azok 80%-a cégen keresztül nyomja, vagy lizingeli, vagy meghatalmazással. Ezzel mit fognak kezdeni? Nyilván már mindenki kitöltötte az előre dátumozott megbízásokat meg szükséges papírokat.

(illetve gyanítom, mert egyetlen egy embert sem ismerek aki ilyen rendszámmal nyomulna....legalább lenne kitől megkérdezni)

Érdekes lenne itt a Szépvölgyi úton egy razzia....ugyanis minden 4.-5. autó német rendszámmal megy (szlovák szinte nincs is)...az egyetlen gondot az okozná, hogy nehezen lehetne őket kiszedni a belső buszsávból :D :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem ezt csak viccnek szántad? :lol: :D

Nem hiszem,hogy szeretnék napi 100-300km corsa tr-be csücsülni.

Ma egyébként ismét fogyasztási rekordot döntöttem,6.7L/100km lett az átlag fogyim.Lassan beérem a focust :lol: :D

Nem tudtam mire kell neked helyette. Viszont 300Km egy XE Corsával hamar megvan ;) és a fogyasztás sem lesz vészes :P

Link to comment
Megosztás:

Az a bajom,hogy mindenki ezt mondja...ha így,ha úgy,ha eladom az enyémet....de ez már több éve megy.Eddig 4x volt meghirdetve,és egyetlen telefon sem volt soha.Viszont ennél olcsóbb soha nem lesz.Max beparkol 3. autóként a garázsba,évi 40e forint a kötelező fizetni való rá,az még talán nem vág földhöz.Lehet 10-20év múlva milliókat fog érni :lol: :lol: :D

Ha harmadiknak maradna, es összejönne idovel a ravalo, biztos keresnelek. Ez tuti.

Amugy hihetetlen, hogy ennyiért nem akad rá fizetőképes vevő.

Link to comment
Megosztás:

Ha harmadiknak maradna, es összejönne idovel a ravalo, biztos keresnelek. Ez tuti.

Amugy hihetetlen, hogy ennyiért nem akad rá fizetőképes vevő.

Ha marad harmadiknak,akkor itt fog elrohadni :lol: :D Hely van neki bőven :lol:

Hidd el,hogy a színe miatt nem akarja senki megvenni.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.