Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Újabb megvehető autó Gelkonak :D :D :P :P :D :D

Combokat és nézegettem már de klímás kéne...amúgy meg szarok az autóvételre...amiket eddig néztem mind romhalmaz. Fel kell adni a klímás terepjáró elképzelést mert hulladék mind. Személyautóban meg fingom sincs mit kéne venni....veszek 500ért egy szutykot amire megint ráköltök fél év alatt félmilliót...vagy veszek egy asconát úgyis jön a tél és nem kell klíma...

Ajánlatokat várok :)

Link to comment
Megosztás:

Combokat és nézegettem már de klímás kéne...amúgy meg szarok az autóvételre...amiket eddig néztem mind romhalmaz. Fel kell adni a klímás terepjáró elképzelést mert hulladék mind. Személyautóban meg fingom sincs mit kéne venni....veszek 500ért egy szutykot amire megint ráköltök fél év alatt félmilliót...vagy veszek egy asconát úgyis jön a tél és nem kell klíma...

Ajánlatokat várok :P

hamár ascona akkor kabrió legyen :D

Link to comment
Megosztás:

2:55-nél mekkora :D :D :D

Pont ezt gondoltam én is :D Nagy arc az a csirke :D

Igazából nem használom egyáltalán... mindenhova a comboval megyek... tök feleslegesen áll kint szegény... habár nem titkolom, hogy amikor megyek vele, áll a cerka, és eszem ágában sincs eladni... aztán hazaérek, és elgondolkozok...

Ajaj... eddig legalább a kocsiban.. otthon meg csak a gondolkodás...

De mi lesz ezek után? :)

Bocs.. magas labda.. vagy legalábbis középmagas

Am: valszeg nekem is "állna".. nyáron sajnos csak 1 kört tudtam menni egy bubuval, 4et egy mitsuval, nem volt rossz, csak épp meg kellene szokni, hogy tényleg lehessen élmény autózni. Más világ mint az elsőkerék.. én meg csak a Gsi-m hajtom, tam 7 éve. vagy már 8? tudja fene ;) :D

Nem mertem neki "baxni"...

Viszont, lehet már írtam.. jet-sky... nah.. az murva jó volt!!

Sea-doo valami ilyesmi volt.. vagy talán pont ez.

Nagyon durván megindul! Mondjuk tavon egy szál rövidnadrágban, úgy hogy csak a barátnőm kapaszkodik belém hátam mögött, sokkal brutálabb az érzés, mint mondjuk egy kaszniban.

Persze ennek se 'baxtam" úgy ahogy lehetett volna. (mondta is a csávó, amikor mondtam neki, hogy ez marha jó, hogy hát még ha tényleg csapattam volna ;) a végefelé kezdtem úgy 40-50%-át kihasználni a tudásának...talán ;)

De dúrva ahogy megugrik.. meg ahogy felgyorsul 100-ra.. ott volt a vége.. a tónak ;)

Mondjuk azon elgondolkoztam, hogy ezek vajon. hogy a fenébe mérik a sebességet... :P

Nah mindegy.. ez már off.. bár itt semmi se az :D csak megmaradt bennem :P

Am: Anti megvárja míg mindenki eladja az Opeljét, aztán vesz egy turbós Gsi-t és "csak ő marad" Opeles gsi-s :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.