Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát ja de nem hinném hogy annyira megéri hiszen ha két évre nézzük akkor az 730nap ugye és 34ft/nap akkor ha 25e a műszaki így kicsit drágább azért. Műszakilag fos autók meg amúgy is járnak az utakon sajnos.

Ami jó hír idén kimarad a szlalom is blitzen így aztán pláne elég a 3 napos útvonalengedély :( :(

Miért? :huh: :( Beépítették a helyet, nem adják, nincs aki segítsen, kell valami különleges engedély, kevesen voltunk ... ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egyel bővül a sor , egyik kedves barátom megválik tőle hozom el is el! :D 1.7 TD isuzu amíg a GSI-t rendbeteszem ő lessz a málhás szamár! :) 100 pénzért vettem...

Grat!

Ennyi pénzért, ha van rajta bő műszaki, ajándék volt.

Itt körül a legtöbb csak hulladék, vagy túl pici (A Corsa).

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt jól félreértettem. :icon1:

Ez nem jó hír, pedig ahogy emlékszem az autód a kézifék miatt átment volna műszakin. ;)

hát műszakilag nincs is gond az autóval :) a kézifék meg biza pont az első blitz szlalomra lett megcsinálva :)

de sajna esküvőre kell mennem így lemegyünk szombat reggel szegedre utána délután adony aztán vissza a szertartás után szegedre. Ha egyik barátom autója mégsem lesz kész akkor lehetséges egyedül, hogy két autóm is leérjen oda, mert ez a szeged-adony-szeged elviszi azt a lóvét amiből lement volna a kadi is. :(

Link to comment
Megosztás:

bírom én a vereséget csak nem Antitól, külön indult minden kategóriában szinte :D

olyan emberrel nem lehet versenyezni aki minden kategóriára hoz egy autót :D :D

Ne sírjon a szád... nálad a kupa nem? :D :D

Idén 1.6 alatt ott a szusi, 1.6 fölött ott a Juke, felette a Bmw, felette meg a Veki... melyikkel menjek??? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Grat!

Ennyi pénzért, ha van rajta bő műszaki, ajándék volt.

Itt körül a legtöbb csak hulladék, vagy túl pici (A Corsa).

Hátt , bő műszaki ... bő 2 hónap :D Most néztem átírás mindennel együtt 57.950 HUF , mondjuk fura amikor vettem a GSI-t 6 éve akkor nem volt vagyonszerzési illeték... ez most új nekem . A műszaki most nem tudom mennyi lehet 25 ből megáll sztem... Tehát összesen durván 180 ba lesz a tütü ... de ahogy néztem a használt autós árakat még így is jó vagyok mert ehhez hasonló állapotút 300 alatt nem láttam ami alatta van az vagy szarabb tényleg vagy bontásra vár! :) Az az igazság , hogy mivel Paksról költözünk így , az üzemanyag fogyasztás miatt vettem illetve a srácok miatt mert ez 5 ajtós nem kell ki be ugrálni majd , van rajta vonóhorog is így ha kell valamit utánfutóval cibálni, nem kell mástól szívességet kérnem. Ez ilyen mindenes autó lesz... :) Biztosítás az húzós az éves... de itt MOTE-n belül majd érdeklődöm... mert mintha olvastam volna lehet kötni valamit... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.