Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vettél egy autót magadnak amit elkezdtél megcsinálni, hogy jó legyen. Most el kell adnod de azért meg egy kicsit költesz rá hogy meglegyen a lelki béke...te hülyébb vagy mint én...

Hát, szerintem valahol egálban vagytok, ha ezzel nem sértelek meg. :D

De ide tartozik még Anti is. :)

Link to comment
Megosztás:

Vettél egy autót magadnak amit elkezdtél megcsinálni, hogy jó legyen. Most el kell adnod de azért meg egy kicsit költesz rá hogy meglegyen a lelki béke...te hülyébb vagy mint én...

Látszik h nem nézel Vilerdílert a discoveryn, ott sem a profit a lényeg hanem h egy "klasszikust" visszaállítsanak az utakra :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Vettél egy autót magadnak amit elkezdtél megcsinálni, hogy jó legyen. Most el kell adnod de azért meg egy kicsit költesz rá hogy meglegyen a lelki béke...te hülyébb vagy mint én...

egy két dolgot még meg kéne rajta csinálni, hogy kapjak érte pénzt.. talán... aztán lehet a flex lesz a vége ;)

Link to comment
Megosztás:

Ennyi erővel elvihetted volna amit én ajánlottam, és ráértél volna keresni :)

köszönöm ajánlatod, de méretben azonos kellene...

olyanok vannak neten, ami 2004es gumi... vagy végig van repedve... de annyira azért nem életbevágó, hogy az életemmel játszak :)

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.