Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:(

hát jahhh

de mos' ne savazzuk má' 1más tuningjait! nekem alapból nagyontecc a gastra koncepció csak nem Tomi féle kivitelben, mert sztem halálosan elvesztette a gyönyörűen jellegzetes karakterisztikáját az őféle megoldással...

De tudod G ízlések és pofonok.

Ez olyan mint neketek a járó és müködő gsi jön be nekem meg a felbakolt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval fújjam át fehérre a közbetétet.

Viszont a géptetőt kint a talin jó pár Deutschen man csodálta és méregette! Tényleg kinek mi tetszik de ha ők is nézegetik

akiktől is átveszünk egy két dolgot akkor nem lehet olyan szar!

Tényleg mintha láttam volna ott Párgai Mc-nél az autópályán

a park placcon egy kék Celica-t!

Link to comment
Megosztás:

Szóval fújjam át fehérre a közbetétet.

Viszont a géptetőt kint a talin jó pár Deutschen man csodálta és méregette! Tényleg kinek mi tetszik de ha ők is nézegetik

akiktől is átveszünk egy két dolgot akkor nem lehet olyan szar!

Tényleg mintha láttam volna ott Párgai Mc-nél az autópályán

a park placcon egy kék Celica-t!

Szerintem ne fújd, így sokkal karakteresebb a feneke...

Link to comment
Megosztás:

ma este kicsit virgonckodtam hazafelé melóból

az úgy volt, hogy olyan 120 körüli tempóban mentem a középső sávban (Budaörs-Budapest szakasz), oszt előttem sokkal egy G astra kupé, előtte valami ment lassan

húzodok ki a belső sávba, mert közeledett a G, erre ő is kijön, mer gondolom neki is közel volt az előtte haladó

villantottam kettőt, hátha, de nem akart visszamenni

én meg nem akartam fékezni, így 5-ben nyomtam egy padlót és jobbról, a külsőben elmentem mindkettő mellett, majd úgy maradt a lában és a visszapillantóban csak annyit láttam, hogy a G lámpája kicsi sárgás pont lesz 8)

oszt akkor vettem csak észre, hogy a Bp táblánál vagyok már, némileg 200 felett

erre elkezdtem lassulni, mer azé mégse száguldjunk 200-zal a sasadinál

elkezdtem 70nel csorogni, valahol a danubia előtt ért utól a G kupé

a srác lassított és csak bámult át

szerintem nagyon nem értette, hogy mivan :lol:

teccik ez a kombis dolog :( :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyasmi lehetett a feje,mint amiket anno mi produkáltunk, csak hatványozva.. :(

Ezt élveztem régen én is.. de egy caravánnal meg pláne rulez lehet :lol:

Ez a polir dolog tényleg szép lett.. lehet nekem is meg kellene csinálnom. csak mindig féltem tőle.. de látom, ez jól sikeredett.. el kell kérnem a receptet :wink:

Link to comment
Megosztás:

bazs jók a képek :(

mondom h szerintem jól megy csak minél előbb faragj rá fékat, mert ami rajta van azt max lassító erőknek csúfolnám nem pedig fék6ásnak :wink:

azért ezek inkább Lárulnak mindent :lol:

a kitartás jelképe lehetnél :lol:

DSCF1604.jpg

Isti meg produceri székében szokásosan :lol:

csak nem puszilgatod a vasad?

DSCF1606.jpg

Link to comment
Megosztás:

teccik ez a kombis dolog :( :lol: :lol:

elmész valami zöldségeshez és kérsz egy csomo ládát telepakolod a verdát vele (lényeg, hogy látszódjon), hifiből ordít a country és büntetsz az M7es bekötőn oda/vissza :lol:

Ezek a g astrások meg télleg el vannak kanászodva :lol:

Vasárnap majd szétesett a fejem, meg a vérnyomásom az egekben volt, ugyhogy teszkobol hazafelé elmentem egy kicsit gurulni levezetésként. A lágymányosinál nem bepróbált egy hölgyike egy g asztrában? :lol: Nagyon merészen tolta meg szlalomozott a sok hétvégi sofőr között :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

elmész valami zöldségeshez és kérsz egy csomo ládát telepakolod a verdát vele (lényeg, hogy látszódjon), hifiből ordít a country és büntetsz az M7es bekötőn oda/vissza :lol:

Ezek a g astrások meg télleg el vannak kanászodva :lol:

Vasárnap majd szétesett a fejem, meg a vérnyomásom az egekben volt, ugyhogy teszkobol hazafelé elmentem egy kicsit gurulni levezetésként. A lágymányosinál nem bepróbált egy hölgyike egy g asztrában? :lol: Nagyon merészen tolta meg szlalomozott a sok hétvégi sofőr között :lol: :D

Esetleg még egy nagy dél zászlót és két bikacsököt felnyomhatsz a mocitetőre. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.