Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

motorháztető nélkül mentél?? léghűtés rulez...

nem most rajta van Mélykékünk mociteteje, illetve ex mociteteje.... ugyanis múlt 7en 7végén húztunk le Zamárdiba és megkaptam az ukázt h vagy felteszem vagy kikergetnek balcsiról... na azóta fennmaradt, bár a jelen esőzések miatt nem is gáz...

Apropó tegnap állítólag 5.9es fogyival jöttem fel pestre...

Link to comment
Megosztás:

Nekem 4.8 volt amikor 70-nel jöttünk fel Renzsóékkal a Fehérvárraliról tavaly, mert leszakadt a kipuffja....

Nekem meg 2,3 lityó..... ne vicceljetek már ennyit az Új dizel mocik esznek.

Nekem a C20ne 6,7-11 lityó között eszik. 6,7 nadon kevésszer van....

Link to comment
Megosztás:

hazudtok mind2en  :twisted:  :twisted:  

na de öcsisaaaaaaaajt :roll:

ha hiszitek ha nem sajnos így volt, legalábbis bc szerint és most vagyok rajta h végére járjak mert még 49km-et mondd a bc megtehetőnek.

Ezt amúgy 70-80 között produkáltam ugyanis a füstölnivaló guma marad fenn és szakadó esőben nem lett volna vicces gyorsabban menni a 0,23%os gumákkal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. 70-80 között fogyizik a legkevesebbet.. és tojásssal a talpad alatt..

Hemi ez bc. szerinti érték, és kint "nullázva" tehát erről a tempóról indítva a mérést..

Én anno kétszer eljátszottam a telitank km játékot, és országút/város olyan 1/3 országúttal átlag 8.4 lityis fogyik jöttek ki...

nem mondom h 6 litert eszik, de ha óvatosan mész vele, a 7 liter országúton megoldható...persze nem 120-130al...

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. 70-80 között fogyizik a legkevesebbet.. és tojásssal a talpad alatt..  

Hemi ez bc. szerinti érték, és kint "nullázva" tehát erről a tempóról indítva a mérést..

Én anno kétszer eljátszottam a telitank km játékot, és országút/város olyan 1/3 országúttal átlag 8.4 lityis fogyik jöttek ki...

nem mondom h 6 litert eszik, de ha óvatosan mész vele, a 7 liter országúton megoldható...persze nem 120-130al...

nekem 760 km alatt

fogyasztott 7,3 at kifele blitz re

és 120-130 al mentünk a palyan

vissza fele megette a 7,8 at mert jonéhányszor elöre szaladtam ugy 240 el

ha nem jöttek be elém 215 nél 8)

Link to comment
Megosztás:

Mondom én.. pályán lehet szép fogyasztásokat elérni ezzel a vassal is..

Bár sztem városban is jól muzsikál, ha azt nézzük mit ad le..

Nekem annó az 1.6 100 pacis OFF xr3i-m ON bőven megette a 10et ha kergettem, ha nem(ha nem akkor nem bőven)... igaz, az csak egyszerü k-jetronik befecsis volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.