Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most nemrég leműtöttem a koptatót. Picit fura,hogy elöl "lyukacsagos" a helye.

kép1

kép2

Hi!

Nekem van egy kis gondom a lökös aljával, a közepéből ki van törve egy darab, és azt szeretném megkérdezni szerinted ha vennék rá gyári koptatót fel lehetne e rakni. Azért kérdezem mert nekem hiányzik és ha fel lehetne rakni akkor vennék rá. Vagy ha tudnál közeli képet küldeni a koptató felfüggeszttéséről naom megköszönném. Kicsit gány a kép :oops: :oops:

Előre is THX

Link to comment
Megosztás:

Hali

Ha jól látom neked a kis lyukak elől sérültek. Az azért problémás mert abba vannak beletűzve a kis lapos alátétek amelyeken a csavarok átmennek és odaesrősítík a lököshöz a koptatót. (Ezáltal nem közvetlen a lökösben csavarozod a koptató csavarjait). Azt lehet csinálni,hogy lekapod a lököst és a koptatót megpróbálod felcsavarozni más helyeken,hogy a müanyagok összeszoruljanak. Nem egy elegáns megoldás de biztos működik. :wink:

Készítek majd képet és belinkelem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Laci! A 9-es kép jó lenne, csak az a gond, hogy a kormánytól nem látni a műszerfal legalsó részét! Esetleg tudnál olyan képet csinálni, amelyen nem látni a kormányt csak a műszeregységet? Előre is köszi szépen!

Ilyesmire gondoltál?

12679058.jpg

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Hali

Ha jól látom neked a kis lyukak elől sérültek. Az azért problémás mert abba vannak beletűzve a kis lapos alátétek amelyeken a csavarok átmennek és odaesrősítík a lököshöz a koptatót. (Ezáltal nem közvetlen a lökösben csavarozod a koptató csavarjait). Azt lehet csinálni,hogy lekapod a lököst és a koptatót megpróbálod felcsavarozni más helyeken,hogy a müanyagok összeszoruljanak. Nem egy elegáns megoldás de biztos működik.  :wink:  

Készítek majd képet és belinkelem.  :roll:

Naon kösz az infót és várom a képeket ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Laci! A 9-es kép jó lenne, csak az a gond, hogy a kormánytól nem látni a műszerfal legalsó részét! Esetleg tudnál olyan képet csinálni, amelyen nem látni a kormányt csak a műszeregységet? Előre is köszi szépen!

Nah akkor sassints ide!

Megteszi? Mégvalamit esetleg? :wink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Mező: köszönöm szépen a képet, de nekem a 2.0 16V eredeti műszerfala kellene, de nagyon hálás vagyok azért, hogy lefotóztad nekem! :wink:

Laci: nagyon szépen köszönöm a képeket a műszerfalról! Úgy tűnik, hogy egyelőre ez az anyag elég lesz! De köszönöm segítőkészségedet, amint szükségem van valamire a kocsival kapcsolatban, azonnal felkereslek! ;) :lol:

Egyébként láttam már olyan órát (azt hiszem, hogy a 93-tól vagy 94-től kiadott 2.0 16V GSi-kben van olyan), hogy 0-tól kezdődik a skálázás a korábbi 20 helyett és 60-ig tízesével van jelölve a sebesség, a páratlan értékek (10, 30, 50) kisebb számmal, míg a párosak (20,40,60) rendes nagy számmal, valamint 260-ig van beszámozva a korábbi 240 + 1 rublika (250) helyett, illetve a fordulatszámmérő csak 7K-ig van skálázva. Esetleg valaki erről is tudna nekem olyan minőségű képet készíteni/belinkelni, amilyet pl. Mező vagy Laci csinált? Nagyon meghálálnám! Előre is köszi mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Igen, erre gondoltam, köszönöm szépen! ;) Csak amit én láttam azon a fordulatszámmérő csak 7K-ig volt skálázva! Hogy lehet ez? Ez egyedi fejlesztés? :lol: Hol csináltattad/vetted ezt a sportos kinézetű órát, ha szabad megtudnom?! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Igen, erre gondoltam, köszönöm szépen! :lol: Csak amit én láttam azon a fordulatszámmérő csak 7K-ig volt skálázva! Hogy lehet ez? Ez egyedi fejlesztés? :( Hol csináltattad/vetted ezt a sportos kinézetű órát, ha szabad megtudnom?! :wink:

érdekel ilyen fehér számlap? 8K-ig meg 240ig van skálázva

lehet hogy az enyém eladó lesz....csak párszáz km-t van benne ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.