Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Nekem is sajnálatos látványt mutat a kocsi eleje: eltörtem az első lökhárítót, tíz centi hosszan. Csak a saját hülyeségemet okolhatom miatta.... Tud valaki jó műanyagost?....

Mit csináltál megen ?

Antinak ahol csinálták lökös & maszk kombót, korrektnek tűntek, igaz árak kapcsán én nem tudok felvilágosítás adni.

Link to comment
Megosztás:

Egy bontós baráom most hozott egy gsi 16V németből.

szuper jó állapotban van 8)

Fekete , mindene megvan nincs kirohadva, klimás, a ülés kárpitokon egy darab szakadás és kiülés nincs.

Sport féktárcsák és a betétek (a tárcsák vágottak, szerintem valami gyári sport)

Szuper alufelni és gumik.

Még nem beszéltem vele, hogy megbontja-e vagy egyben eladó .

Ha megtudom akkor közlöm.

Én is most tervezem , hogy hozok egy gsi-t kintről mert látom, hogy van rá igény.De csak 16V-et.

Link to comment
Megosztás:

Lehet szórni az igényeket mert valszeg egyben megveszem a gépet.

a klima müxik!

Aképeket holnap dobom.

Valszeg megbontom és alkatrészenként dobom piacra.

1, első-hátsó lökös

2, Motor 2.0 16 szelepes 93 évvégi(fődarabonként)Vagy egyben

3, váltó f20

4, kítűnnő állapotban lévő gsi első-hátsó ülések (a hátsó üléseken még gyári fejtámasz is van 2 db.)

5, futómű koni

6, géptető-csomagtértető+ szárny

7. müszerfal, extra narancs színű km. kijelző

8, elektromos ablakok és tükrök

9, egyéb sallangok

Link to comment
Megosztás:

Lehet szórni az igényeket mert valszeg egyben megveszem a gépet.

a klima müxik!

Aképeket holnap dobom.

Valszeg megbontom és alkatrészenként dobom piacra.

1, első-hátsó lökös

2, Motor 2.0 16 szelepes 93 évvégi(fődarabonként)Vagy egyben

3, váltó f20

4, kítűnnő állapotban lévő gsi első-hátsó ülések (a hátsó üléseken még gyári fejtámasz is van 2 db.)

5, futómű koni

6, géptető-csomagtértető+ szárny

7. müszerfal, extra narancs színű km. kijelző

8, elektromos ablakok és tükrök

9, egyéb sallangok

Hi!

Engem is érdekelne egy két alkatrész ha meg veszed pl. ETC vezérlő, gátlók (sárga koni), ja és a legfontosabb ami biztosan kellene csomagtér szőnyeg.

Link to comment
Megosztás:

Na csak hogy egy kis újdonsággal szolgaljak... :

A hétvégén egy kis raccsingolást kovetően majdnem kigyulladt a verda a Hungárian... ami pozitív élmény volt, hogy még vészprogramra kapcsolva sem volt ellenfél egy egy VTI vagy bármi... :-)

Szóval zárlatos lett a computer és a motor közti kábelköteg... és szép lassan felforrósodott majd végigéget...

A problémát 95%-ban Sonique orvosolta, miután kicserélte a kábelköteget a hibásat újrakötötte...és vissza... én meg néha aszisztáltam...:-)

De most épp törlesztünk a szívességért bár csak ne kellett volna...

Először hoztam tegnap egy Szervópumpát Soniquenak miután elszállt, majd most éppen az asszonnyal rohangálnak olajhűtőnél található csőre, mert az is megadta magát, és elfolyt az összes olaj... :-(

Most megy a drukkolás! Jó lenne ha megúszta volna a moci mert kár lenne érte, de talán esély arra, hogy bekerüljön a túrbós....

Hát röviden a hétvége történései...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.